Ловля коропа матчевою снастю

Матчева ловля коропа

Короп – один з найбільш бажаних трофеїв, мабуть, будь-якого риболова. Цей підводний житель, що виростає до величезних розмірів, дається далеко не кожному, проявляючи чудеса не тільки хитрості та привередливості, але й бійцівського духу. Одним з найбільш результативних способів ловлі буде матчева поплавкова снасть з можливістю дальнього закидання.

При ловлі коропа необхідно правильно визначитися з місцем, де буде відбуватися рибалка. Короп надає перевагу глибинам від 2 метрів з мулистим дном, де неподалік для нього знайдуться укриття. Щоб правильно вибрати місце, перед рибалкою потрібно точно проміряти глибини і визначитися з рельєфом дна.

Без підгодовування зловити коропа практично нереально, ця обережна риба навряд чи підійде до одиночної приманки, якою б апетитною вона не виглядала. У рибальських магазинах підгодовувань зараз безліч як іноземних, так і вітчизняних виробників, що пропонують товар різної якості і ціни.

Також можна підгодовування зробити самому, користуючись або власним рецептом, або знайти один з безлічі в Інтернеті. Прикормка повинна готуватися на воді з водойми, після замішування, її потрібно залишити на деякий час набухати. Місце лову має інтенсивно загодовують: на півдня риболовлі в воду може відправитися близько 3-5 кг прикормки.

Для матчевої ловлі застосовують спеціальні потужні вудлища, здатні гасити ривки навіть дуже великого коропа. Зазвичай вони складаються з декількох секцій, що з’єднуються штекерним способом. Волосінь з котушкою можуть бути спеціалізованими короповими, а можуть бути і звичайними, аби запас міцності дозволяв їм справлятися з такою могутньою рибою. Поплавок в матчевій вудці може бути як глухим, так і змінним, залежно від глибини в місці лову. Якщо глибина не перевищує 3 метрів, то краще використовувати перший варіант кріплення, так як воно більш чуйне до клювання риби.

Ловиться короп переважно влітку, в ранкову і вечірню пору. Він досить чутливий до погоди, тому при різких перепадах погоди і тиску кльов може припинятися. При виведенні риби не варто форсувати події і поступово втомити рибу, потім спокійно завести її в садок.

Матч – снасть досить спортивна, що вимагає від рибалки не тільки умінь і досвіду, а й терпіння, тому як коропова ловля ніколи не відрізнялася особливою динамічністю. Однак навіть один трофей за риболовлю, якщо це величезний золотобокий короп, з лишком відшкодує всі старання.

Ні хвоста ні луски!

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017