Рибалка на коропа. Як ловити на горох, кукурудзу, картоплю

Рослинні приманки для коропа

Стаття розповідає про те, як приготувати насадки рослинного походження для лову коропа. Що важливо враховувати і в точності дотримуватися при приготуванні приманки і прикормки для лову коропа.

Сьогодні успішно ловити коропа можна різними приманками: рослинного і тваринного походження. До перших відносяться кукурудза, перловка, хліб, горох, картопля, до твариних відносять черв’як, опариш, молюск і т.п. Принади тваринного походження використовуються для лову коропа в більшості випадків навесні і восени. Рослинні варіанти приманок застосовуються під час літнього лову коропа. Розглянемо найпоширеніші приманки рослинного походження більш докладно.

Ловля коропа на горох

Горох можна використовувати консервований, а можна власного приготування. Отже, готуємо горох для коропового лову. Перше що потрібно виконати – це замочити горох в содовому розчині, який готується з розрахунку чайна ложка соди на літр води (бажано використовувати воду з водоймища, в якому планується ловити коропа).

Після того як горох розбухне його поміщають в мішок з щільної тканини, який кладеться в каструлю таким чином, щоб він не торкався стінок посуду. У каструлю виливається вода, в якій до цього замочувався горох і ставиться на повільний вогонь. Зварений горох акуратно висипається з мішечка на простелений чистий аркуш паперу, і дозволяємо повністю просохнути.

Крім вищеописаного способу приготування гороху існує ще один більш простий. Отже, беремо склянку гороху і засипаємо в термос, після додаємо в нього ложку соди, трохи масла бажано льняного і заливаємо окропом. Термос, після того, як в нього буде залитий окріп, закривається і відставляється в сторону. Через пару годин горох буде готовий до застосування, тобто до використання в якості насадки для лову коропа.

Важливо відзначити, що використовуються тільки цілі горошини, які на гачок насаджуються під шкірку, жало обов’язково повинно виглядати з приманки. Кількість горошин залежить від того наскільки великого коропа планується ловити, але як показує практика для упіймання коропа вагою понад 5 кг, досить насадити на гачок три горошини.

Горох на гачку
Горох на гачку

Перш ніж приступити до лову слід ретельно підгодувати місце підгодовуванням приготовленим, наприклад, з макухи, пшеничної крупи і горохових пластівців. В основному складі підгодовування повинна знаходитися насадка, на яку планується ловити, в даному випадку горох. Варто відзначити, що в підгодовуванні горох повинен додаватися наполовину зварений. Місце лову підгодовувати слід від двох до трьох днів, цього часу буде достатньо для того щоб короп звик до нової їжі.

В якості приманки горох можна починати використовувати, починаючи з кінця липня і до перших нічних заморозків. Горох відмінно підходить в якості приманки як при ловлі поплавковою вудкою, так і донними снастями.

Ловля коропа на варену картоплю

Ні для кого не стане новиною, той факт, що коропа успішно можна ловити на таку приманку як варена картопля. Головна перевага приманки полягає в швидкості приготування.

Отже, як правильно приготувати картоплю для лову коропа. Перше, що слід зробити це відправитися на водойму і набрати з неї води в якій буде варитися картопля. Картопля вариться до стану напівготовності. Важливо відзначити, що зварену картоплю необхідно витягти з гарячої води, в якій вона варилася і помістити в холодну.

Особливо вигідно використовувати дрібну картоплю, розмір якї, має дорівнювати розміру звичайного бойла. Дрібну картоплю після насадження на гачок рекомендується сірником проткнути наскрізь у двох точках. Велика картопля ріжеться на кубики розміром 1 на 1 і тільки після цього насаджується на гачок.

До переваг даного варіанту насадки важливо віднести, то, що на неї ловиться переважно великий короп. Відзначимо, що крім коропа на картоплю може клюнути лящ, велика плотва або головень, але це трапляється вкрай рідко.

Місце, на якому планується ловити коропа необхідно підгодувати. В якості підгодовування використовуються висівки, які перемішуються з картопляним пюре. Після того як два основних інгредієнта будуть перемішані додається невелика кількість ґрунту, завдяки чому підгодовування придбає додаткову в’язкість. Підгодовування важливо закидати точно в точку лову невеликими порціями після кожної покльовки.

Кукурудза для лову коропа

Ловля коропа на кукурудзу не відрізняється труднощами і незручностями. Для лову коропа на кукурудзу досить мати поплавкову снасть. Звичайно, тільки від правильно підібрані снасті успіх не буде позитивним, важливо відповідально підійти до питання приготування приманки.

Короп на кукурудзу
Короп на кукурудзу

Сьогодні кукурудзу можна купити вже в готовому стані, продається яка, в будь-якому рибальському магазині. У тому випадку якщо немає бажання переплачувати за приманку легко можна приготувати самостійно.

Способів приготування кукурудзи існує маса, але найпоширеніший варіант приготування принади наступний. Отже, беремо кукурудзу і висипаємо її в ємність з водою, де зерна будуть перебувати протягом трьох днів. Після цього ємність з набряклою кукурудзою ставимо на повільний вогонь і варимо 25 хвилин. При приготуванні приманки, в воду можна додати трохи ароматизаторів в якості яких може бути, мед або цукровий сироп.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017