Тонкощі весняної риболовлі на коропа 

Деякі нюанси весняної риболовлі на коропа

У статті розказано, як підготувати снасть для ловлі коропа ранньою весною. Де необхідно його шукати. Як правильно вибрати волосінь для ловлі. Як підготувати місце для ловлі й що важливо враховувати при виборі і підготовки місця для ловлі коропа.

Ловля коропа навесні відрізняється безліччю особливостей, які важливо дотримуватися, оскільки від цього буде залежати кінцевий результат.

Короп, як тільки на водоймі сходить лід починає вести активний спосіб життя. Однак це не означає, що він буде клювати в будь-якій точці водойми. Важливо точно знати, де в перші весняні дні буде він накопичуватися в найбільші косяки.

Короп любить теплу воду, а це означає, що він буде перебувати на дільницях, де глибина не перевищує 1 метр, оскільки тут вода прогріватися буде швидше за все. Якщо підійти непоміченим до затоки, то можна буде побачити, як короп стоїть, втупившись у берег, і гріється на сонці. Тому вирушаючи ловити коропа ранньою весною, шукайте ділянки з невеликою глибиною.

Короп весною
Короп весною

Однак, для того щоб зловити коропа весною, важливо враховувати, що вода кришталево чиста і риба все що навколо неї відбувається добре бачить. Це означає, що необхідно подбати про особисте маскування.

Крім цього, важливо враховувати це і під час налаштування снасті, на яку планується ловити коропа. Зробити снасть максимально непомітною можна тільки за умови, що в якості основної волосіні використовуватися буде волосінь з флюорокарбона. В крайньому випадку, можна використовувати волосінь, яка має покриття з використанням цього матеріалу.

При виборі волосіні важливо звертати увагу на такий показник, як рівень заломлення. Відзначимо, що вибирати волосінь необхідно з найменшим рівнем заломлення. Крім цього, важливо звернути увагу на діаметр волосіні, чим він буде менший, тим краще, оскільки зможе залишатися повністю непомітним в товщі води.

Правильно підібрати лісочку недостатньо, важливо також уважно підійти і до вибору всього іншого, що буде використовуватися при монтажі снасті. Так, особливу увагу необхідно приділити грузилу. Його вибір повинен здійснюватися з урахуванням того який колір має дно на місці лову. Іншими словами, відтінок грузила не повинен виділятися на тлі дна.

І останнє – поводок. Його необхідно виконати таким чином, щоб у воді він залишався повністю непоміченим. Відзначимо, що чим менше у коропа виникне сумнівів, тим більша ймовірність, що він проковтне запропоновану йому приманку.

Тепер що стосується особистого маскування. Якщо короп побачить на березі незнайомий для нього рух, він відразу покине місце лову. Рекомендується вибирати тільки такі місця, які мають на березі зарості очерету, кущі що ростуть та інше що може стати укриттям. Якщо на обраному місці відсутнє природне укриття його можна встановити самостійно. Для цього ріжеться очерет, зв’язується в невеликі снопи і встановлюється на краю берега.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017