Як вибрати місце, наживку і прикормку для рибалки на коропа

Рибалка на коропа. Вибираємо місце, підгодовування і наживку

Стаття розповідає про те, як правильно вибрати місце для лову коропа. Від чого залежить вибір місця ловлі. Які використовуються приманки і наживки для коропового лову.

Короп – вибаглива і дуже обережна риба, здатна чинити гідний опір при виведенні. Для того щоб вийти переможцем з боротьби, необхідно ретельно підготуватися: вивчити місця проживання коропа, його звички і що найголовніше – відповідально підійти до питання вибору і настройки снастей, тільки в цьому випадку ловля коропа буде успішною. Тепер про все і по порядку.

Перспективні місця для ловлі коропа

Короп вважає за краще триматися глибоких ділянок водойми з глинистим дном, на якому є корчі, великі камені або інші підводні укриття.

Рано вранці коропа можна зустріти біля очерету в береговій зоні. Однак варто зазначити, що повадки коропа будуть змінюватися і залежати це буде від пори року.

Так, влітку короп дотримується ям і виходів з них, а також острівців ближче до обмілин, але за умови, що ті знаходяться на значній відстані від берега. Навесні коропа завжди можна знайти на кордоні чистої води і заростей очерету, а також на мілинах і в дрібних затоках, якщо ті рясно зарослі травою. Визначити точне місце годування коропа можна за бульбашками, що піднімаються на поверхню води. Однак варто зазначити, що такі бульбашки можуть бути утворені і карасем, який копошиться в пошуках їжі в мулі.

Весною короп тримається в прибережній зоні
Весною короп тримається в прибережній зоні

Ловля коропа: наживка і підгодовування

Відразу варто відзначити, що віддавати перевагу складним рецептами підгодовувань не варто. Досить використовувати для його приготування три інгредієнта, наприклад, картопля, макуха, кукурудзяна або пшенична крупа. Важливо відзначити, що приманка для коропа повинна мати запах, але не повинна бути ситною і смачніше використовуваної для лову наживки. При приготуванні прикормки в список інгредієнтів обов’язково необхідно включити наживку, на яку планується ловити коропа.

З готової прикормки виготовляються кулі розміром з тенісний м’ячик, після чого закидаються в воду в шаховому порядку. Рекомендується виконувати підгодовування місця лову за добу, а безпосередньо в день лову підгодовування використовувати тільки для залучення риби.

Ловля коропа успішно може проходити в будь-який час дня, все залежить від погодних умов, пори року і приманок, які використовуються для лову. Починаючи з середини червня, короп краще ловиться на ранковому світанку приблизно з 3 до 5 годин. Навесні перед нерестом короп не постійно, але все-таки може проявляти активність протягом усього світлового дня, під час лову приманка для коропа повинна використовуватися в мінімальних кількостях.

В підгодовування додавайте наживку на яку планується ловля
В підгодовування додавайте наживку на яку планується ловля

Що стосується наживок, то можна використовувати як рослинні, так і тваринні насадки, їх вибір залежить тільки від пори року. Навесні переважно використовувати насадки тваринного походження: черв’як, опариш, також починаючи з середини квітня можна пробувати ловити на перловку. Влітку короп успішно ловиться на зазначені вище приманки і плюс до цього на рослинні, такі як кукурудза, горох, варена картопля.

Правильно підібрана наживка і приманка для коропа – це половина справи, її необхідно зуміти ще правильно запропонувати. Наприклад, якщо ловля буде виконуватися на картоплю, то слід використовувати картоплі розміром трохи більше горошини, яка перед насадженням на гачок пробивається сірником хрест-навхрест.

Опариш слід насаджувати на нитку в кількості до 10 штук, після чого вони прив’язуються до гачка (для того щоб він максимально довго залишався живий). В результаті вийде ворухлива кулька, повз якої короп не зможе байдуже проплисти.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017