Особливості рибалки на ляща восени

Ловля ляща осінню

З настанням осіннього періоду багато рибалок зачохлюють вудки до наступного року. А ось досвідчені рибалки тільки починають заняття улюбленою справою, так як початок осені – це чудовий час для полювання на ляща.

Після настання перших холодів лящ, як і вся інша риба, йде на дно для зимівлі. Тому мілководні піщані ділянки, які були кращими для лову ляща в літній період, стають безперспективними і не приносять результату. Тому для лову цієї риби варто підшукати нове місце.

Перед цим потрібно поміняти снасті. Так як зловити ляща на поплавкову вудку буде вкрай несподівано. Тому вам належить придбати вудилище довжиною не менше 7 метрів. Що стосується лову риби в осінній період часу, то краще за все вам придбати фідер. Саме завдяки йому ви зможете ловити рибу в важко прохідних хащах, де використання вудилища просто неможливо. При цьому фідер стійкий до річкових течій, що не скажеш про поплавкові вудки.

Якщо ж говорити про ловлю ляща на фідер більш детально, то перш за все варто звернути увагу на підгодовування місця. Саме з цього починається будь-яка риболовля, а особливо на ляща. Ця риба дуже добре реагує на підгодовування і одна з перших приходить на нього.

Професійні рибалки відзначають, що після підгодовування перші клювання ляща починаються вже через пів години. Першим на підгодовування, як зазвичай, приходить мальок. Тому перш ніж почати ловити ляща потрібно трохи почекати.

Не варто забувати і про різницю між водоймами. Адже лящ не стандартна риба і дуже розумна. Він ходить в тій місцевості, яка багата на піщане дно. Якщо ви підгодували рибу, то лящ буде постійно плавати тільки біля підгодовування.

Це той вид риби, яку не лякають різні приманки. При цьому варто відзначити, що колір приманки повинен відрізняться від загального фону дна, оскільки в такому випадку лящ не буде водиться і піде. Сам же фідер повинен знаходиться серед прикормки, а не в стороні від неї.

Аромат і запах прикормки так само має значення. Так в літній час лящ віддає перевагу карамельному аромату. Але якщо запах буде занадто різкий, то риба піде. Що стосується осінньої пори, то приманка в цей час повинна бути солодкуватою. Так само відмінно підійде запах кісткового борошна. Тому свою приманку можете вивалити в борошні.

Так всі ці поради допоможуть вам у вдалій ловлі ляща в осінній період і стануть основою в знаннях про ловлю цієї риби в різні періоди року.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017