Наживки і насадки для ловлі плотви

Ловля плотви – наживки і насадки

Плотва це найпоширеніша рибка, яка мешкає в різних прісноводних водоймах, в тому числі, і в ставках, а також природних водоймищах. Але, найбільше любить така рибка проточну теплу воду і зарослі будь-які водойми, де немає особливо сильної течії.

Тим рибалкам, які хотіли б зайнятися ловом такої смачної рибки, необхідно знати про те, що в серпні і на початку вересня у неї починається сильний жор, який змушує плотву втрачати пильність.

Що ж стосується гастрономічних уподобань плотви, то ця прісноводна рибка любить водорості, планктонних рачків, молюсків і різних водних черв’яків. Любить поласувати плотва і різними личинками комах.

Плотва в період свого жору з великим задоволенням приймає різні додаткові приманки, які може підготувати рибалка і самостійно з тіста і інших підгодовувань.

Найкраще плотва клює в той час, коли рибалка використовує приманки, приготовані з манки, мотилів, невеликих черв’ячків, пшениці, перлової крупи, опаришів, тіста, м’якого хліба.

До речі, досвідчені рибалки заявляють про те, що найкращою наживкою для такої прісноводної рибки, як плотва, є перловка, яка безвідмовно діє практично протягом всього риболовного сезону.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017