Кращі приманки для рибалки на щуку

На що ловиться щука

Хижа і всеїдна щука – предмет мрій не тільки рибалок любителів, але і бувалих досвідчених рибалок. Щоб її зловити, потрібна вправність. Щука – риба, нахабна не полохлива, може підпливти до того місця, де стоїть рибалка, зовсім близько, якщо відчує приманку. Потрапивши на гачок риба дуже агресивна, нагадує злу собаку. Наживки для щук, своєрідні.

На яку приманку ловити щуку

Для упіймання щуки, використовують – поппер, воблер, блешню і ловлю на живця.

Останнім часом широко використовується штучна приманка – воблер. Це пластмасова рибка виготовлена ​​з полімерного матеріалу володіє різноманітними властивостями. Така наживка виготовляється в різній колірній гаммі і для будь-яких погодних умов. Бувають фосфоросціюючими і прозорими. Вони можуть виготовлятися одного розміру, але з різною вагою – для різних глибин.

Легкі воблери доцільно застосовувати на невеликих глибинах, там, де є буйство водоростей, в дрібних озерах і водоймах. Завдяки переривчастим рухам спінінга, рухи під водою воблера дуже схожі з рухами справжньої рибки, чим і залучає хижачку.

Щука добре ловиться на воблери
Щука добре ловиться на воблери

Поппер – той же воблер, тільки відрізняється будовою. Завдяки прорізаним вирізам або отворам він видає плескіт і булькання, чим приваблює щуку.

Краща приманка на щуку – блешня. В основному застосовується для лову хижих риб – не тільки щук. Буває різних категорій. Відрізняється, матеріалами, з яких вона виготовлена ​​і кольором. Латунна блешня – жовтого кольору використовується в похмуру погоду.

Білого кольору – зі сталі, застосовується в сонячну погоду. Двоколірні, вважаються стандартними, вони покриті жовтим лаком з одного боку. Блешні різного кольору застосовують, при риболовлі з різним освітленням. Виготовляються вони різною форми – плоскі, овальні, у вигляді рибки, але частіше за все ввігнутої форми.

При ламанні світла створюється ефект руху рибки. Виділяються також джигові блешні. Їх використовують на великих глибинах з нерухомої платформи – човна, моста. Така блешня важка. Їх обтяжують зверху чи знизу, часом в кількох місцях.

Прикрашають всілякими насадками – пір’ям, кольоровими нитками, поролоном. Правильно підібрані наживки для щуки, гарантія успіху. Ловля на живця, найефективніший спосіб лову. Принадою служить жива риба, так, що імітації ніякої не потрібно.

Приманки на щуку влітку

Влітку щука втрачає свою активність, якщо Ви навесні віддавали перевагу блешням, то влітку стане в нагоді яскравий, барвистий, воблер і поппер який видає характерні звуки. На яку наживку ловити щуку, визначити не складно. Спекотного літа щука буває активна – на глибині і пасивна – на мілководді в заростях. Відповідно вибираємо або джигові або легкі воблери.

Живець - краща приманка на щуку
Живець – краща приманка на щуку

Краща наживка на щуку в будь-яку пору року особливо, влітку, коли щука знижує свою активність, була і є натуральна наживка, що випускає живий звук і природний аромат. Ловлять на живу рибку, можна і на морську, мойву або велику кільку, на шматочки риби, на м’ясо раків, креветок. Хітом наживки для щуки є, жаба .У живому або в дохлому вигляді.

Перевага натуральної наживки, в тому, що щука далеко не дура, якщо вчасно помітить підступ, може і виплюнути. Натуралочку – навіть будучи ситою все одно зжере.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017