Ловля щуки на штучні приманки

Штучні приманки для ловлі щуки

У статті розказано, які штучні приманки існують для ловлі щуки. Як правильно підібрати штучну приманку. Які основні відмінності приманок спрямованих на ловлю щуки.

Новачкам досить важко розібратися у виборі приманки для полювання на щуку з того асортименту, що зараз пропонує рибальський ринок.

Розповімо про найпопулярніші з них, і самі уловисті.

Блешні, що обертаються або вертушки – дуже популярні в середовищі спінінгістів і по праву вважаються досить ефективними. Рівномірна проводка – це все, що потрібно цій приманці для вилову! Через свою конструкцію, вертушка більш корисна на невеликих глибинах – на перекатах, плесах. У своєму рибальському наборі рекомендується мати кілька видів цієї блешні по кваліфікації пелюсток.

Довгаста пелюстка з номером 2 або вербовий лист – призначений для лову на швидкій течії. Колір повинен бути натуральним – срібло, мідь. Округліша пелюстка, але, все ж, приплюснута з боків – сама універсальна. Вона однаково гарна як на швидкій воді, так і в стоячій водоймі. У вашому наборі не завадить мати пару видів цієї блешні з 3 номером пелюстки і, бажано, двох кольорів – натурального і строкатого забарвлення. Обов’язково в свій набір покладіть 3-, 5-, 7- грамові моделі вертушок – для більшого хижака.

Коливні блешні або просто колебалки схожі по застосуванню з вертушками. Вони також використовуються на мілководді, тобто на перекатах і плесах. Але, все ж, існує кілька нюансів, які змушують нас мати в нашому риболовецькому наборі пару трійку штук даної приманки. По-перше, колебалку завжди можна закинути на десять, двадцять метрів далі, по-друге, деякі види риб віддають перевагу цій приманці більше, ніж вертушці. Колебалка – класична блешня відмінно підходить для лову щуки. Вона призначена для лову на озерах і річках з відносно спокійною течією.

Окремо можна виділити зіставники – воблери, виготовлені з різних частин. Своїм рухом вони ефективно заводять хижака. Добре підходять двоскладові десятисантиметрові мінноу, яскравого забарвлення. Завдяки цій приманці можна виконувати твічінгову проводку. Особливо влітку цей вид проводки більш кращий рибі, ніж інші.

Найбільш універсальними є джигові приманки. Вони здатні працювати на будь-яких глибинах, потрібно тільки мати вантаж-головки різної ваги. На ці приманки ласі більшість хижих риб. І, нарешті, неважливо рівномірною, хвилеподібною або ступінчастою проводкою ведете ви джигову приманку, хижак завжди атакує. Існує кілька видів цього типу приманок – твістери, віброхвости, раки, черви і деякі інші.

Силіконові приманки для ловлі щуки
Силіконові приманки для ловлі щуки

Що краще, твістер або віброхвіст – важко сказати. Тут скоріше важлива правильна подача приманки. Оптимальний розмір до 3 дюймів. Що ж стосується кольору, бажано щоб це були коричневий, жовтий, зелений, перламутровий з вкрапленням блискіток. Непогано також мати пару приманок червоно-білого кольору. Обов’язково майте запас на втрати!

Власне кажучи, це і є той оптимальний набір, з яким завжди і всюди ви опинитеся з уловом!

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017