Ловля щуки на спінінг

Поради по ловлі щуки на спінінг

Поговоримо про те як зловити щуку на спінінг.

Про спінінгову ловлю можу сказати одне: “Вона прекрасна”. Спінінгом ловлять всі рибалки, від новачків до професіоналів. Такий вид ловлі по праву вважається кращим і найпопулярнішим. Особисто для мене спінінг стоїть на першому місці, думаю у вас теж.

Ловля на спінінг дуже цікава, вона не тільки доставляє рибалці задоволення від риболовлі і розвиває його як рибака, а й змушує думати. Думати рибалці доводиться про те де знаходиться, в нашому випадку щука, в момент ловлі, яку блешню вибрати, як виконати проводку, і найприємніше, як довести додому 10 кілограмову щуку)!

Щука впіймана на блешню
Щука впіймана на блешню

У цій публікації я постараюся вам допомогти, розповівши як ловити щуку на спінінг з використанням різноманітних штучних приманок (блешень). Звичайно не мені вас вчити, але я думаю вам буде пізнавально прочитати мою статтю.

Ловити щуку на спінінг можна починати вже після двох тижнів після нересту.

При ловлі ви можете використовувати різноманітні блешні. Але треба пам’ятати, що з настанням літа, щука практично перестає реагувати на штучні приманки. З настанням осені, так як у щуки починається осінній жор, ви знову з легкістю зможете ловити на блешні.

Якщо ви ловите навесні, відразу після того як зійшов лід, то вам в принципі і не треба буде шукати щуку, вона сама знайде вашу блешню, адже у щуки починається перед нерестовий жор. Також і після нересту щука активно поїдає все що рухається, після нерестовий жор, триває десь 2 тижні. Щуку краще ловити ближче до водної рослинності, під крутими берегами. Також слід пам’ятати про те, що навесні і влітку щука активна рано вранці і ввечері.

Щука впіймана на воблер
Щука впіймана на воблер

Літнім днем ловити її практично марно але бувають і винятки на літній рибалці. Взагалі влітку ловити щуку на спінінг, не найкращий вибір. Хоча є багато секретів які допоможуть вам і влітку не залишитися без улову, але про це я вам розповім в іншій статті:  «Рибалка на щуку літом. Особливості ловлі»

Якщо ви ловите восени, то тут вам буде набагато простіше, так як починається жор, який триває аж до утворення льоду. Восени щука стає ще і менш вибагливою до їжі.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017