Ловля щуки на живця – секрети і поради

Варіанти насадки живця для ловлі щуки

Для того щоб зловити щуку, необхідно насадити живця. Способів є багато, але найпопулярніших всього чотири. Всі ці варіанти добре допомагають при лові щуки. Звичайно, кожен з них застосовуємо в тих чи інших умовах.

Варіант насадки живця для риболовлі на тихій воді

Якщо вода в річці або озері стояча, то насаджувати живця краще за спину. Таку наживку можна тримати як на мілководді, так і біля дна. Такий варіант застосовують рибалки в будь-який час року. Гачок береться потрійний, за один чіпляють наживку (протикають спину під плавником і закріплюють шести міліметровою бусинкою. Це необхідно для кращого утримання на гачку риби.

Живець для ловлі за течією

Щоб мальок знаходився в природному положенні в воді на течії його кріплять за гачок верхньою щелепою. Потрійний гачок також вибирають, одні протикають щелепу, простягають через ротову порожнину, а потім витягують через ніздрю. Ловлять також і на один гачок, коли потрійний часто чіпляється за корчі і траву. У цьому випадку застосовують ще поплавок в половину води.

Як насаджувати живця вперед головою, коли ловиш щуку

Коли доводиться ловити річкового хижака, найкращий спосіб насадки – це протягування повідця уздовж тільця рибки. Рибалкам доводиться часто закидати наживку в воду, і вона тримається міцно на гачку, навіть в тому випадку, коли підсікається щука.

Для цього застосовують насадочну голку, яку пропускають під самою шкірою живця від початку спинки до хвоста. А гачок, знову ж потрійний, вводять ззаду голови в спину. Таким способом ловлять коло дна судака. Але і вище риби можуть на нього клювати.

Варіант насадки рибки-приманки через зябра

В цьому випадку береться поводок, який протягується за допомогою голки-насадки під шкіркою. Потім проводиться через зябра і виводиться через ротову площину. Потім потрійний гачок фіксується поруч з плавцем на спині.

Такий варіант насадки живця дає можливість ловити рибу при течії навіть сильній, тому що фіксація наживки дуже міцна. Прохід живця виходить природним і прямим. Цю приманку можна робити на поплавковому оснащенні, якщо застосовується спінінг з важким грузилом. Ним добре ловити щуку поблизу дна. Мінусом в такому способі насадки, то що хижак буде ковтати рибку з голови, а голки гачків теж спрямовані до голови.

Всі чотири варіанти гарні по-своєму, але перед їх застосуванням необхідно правильно оцінити водойму, в якій будете ловити щуку. Так як на тихій воді не вийде зловити рибу за допомогою, наприклад, зябрової насадки живця.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017