Ловля щуки восени

Кілька порад щодо ловлі щуки восени

Кожен поважаючий себе риболов практикувався в ловлі риби в різні сезони. Багато в чому це може залежати від особистісних переваг кожного рибалки. Початківці рибалки не знають багатьох особливостей сезонної риболовлі. У цій статті описані основні нюанси ловлі хижака, а саме щуки, в осінній період.

Для багатьох рибалок осінь вважається закриттям сезону. Тому велика частина ховає свої вудлища до весни або літа. Але це неправильно, адже саме з настанням перших холодів зростає активність щук. Осінній жор, як правило, починається на початку жовтня і триває практично місяць.

Ні для кого не секрет, що з настанням холодів, дрібна риба йде на глибину. Саме цей мальок і стає легкою здобиччю щуки, яка слідує на дно за кормом. Тому в цей період часу найкраще шукати щуку на глибині.

Якщо ж ви помітили дрібну рибу біля берега, а це значить, що щука ще не на дні і можна сміливо шукати її неподалік від берегової лінії. Після невеликих заморозків практично вся риба, в тому числі і щука, йде на глибину для зимівлі.

Досвідчені рибалки знають, що краще за все ловити рибу на поппер. Але ця наживка принесе вам успіх тільки в тому випадку, якщо на мілководді є дрібна риба. Це своєрідна поверхневе полювання, яке успішне під час обіду, коли сонячні промені не пробиваються крізь хмари і вітер менше 2 метрів в секунду.

Що стосується більш холодної пори, то в листопаді основною принадою стає воблер і блешня. При цьому варто відзначити, що використання дрібних приманок буде безуспішним. Найкраще використовувати великі воблери з хорошим заглибленням і блешні з середніми гачками.

Це відбувається через те, що перед зимою щука зацікавлена ​​в більш великій рибі. Навіть найдрібніша щука буде замахуватися на велику рибу. Професіонали радять використовувати приманку, розмір якої не менше 10 сантиметрів в довжину.

Так само варто відзначити, що на протязі всього осіннього сезону щука активно гуляє кілька разів. Але навіть найдосвідченіші рибалки не в силах спрогнозувати активність хижака. Тому ловля щуки – це постійний пошук хижака і експеримент.

Якщо ви хочете зловити довгоочікувану щуку, ви постійно повинні експериментувати з місцями для лову, часом, сезоном і звичайно ж приманкою.

Таким чином, використовуючи поради з цієї статті, ви зможете правильно і вчасно знайти підхід для ловлі щуки в осінній період.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017