Приманки для рибалки на щуку

Види приманок для рибалки на щуку

У статті розказано які існують приманки для ловлі щуки. В чому полягають їх відмінності, і які переваги має кожен окремий варіант штучної приманки. У статті розглянуті такі види штучних приманок як: воблер, поверхневі приманки, спіннербейт, бактейл.

Ловля спінінгом – це найцікавіший і азартний напрямок риболовлі. Особливо цікаво ловити на спінінг такого хижака як щука. Улюблені місця цього хижака прибережні зони і неглибокі затоки, де у великій кількості збирається мальок, який є для щуки кормом.

Ловити цього хижака можна на найрізноманітніші варіанти штучних приманок, а також на живця. Єдине що важливо враховувати при виборі приманки, це особливості водойми і пору року. Давайте детально ознайомимося з варіантами приманок і основними їхніми особливостями.

Варіанти штучних приманок, за допомогою яких успішно можна ловити щуку:

Штучні поверхневі приманки

Даний вид приманок отримав свою назву через те, що їх проведення здійснюється по поверхні води. Ці приманки відносяться до «агресивних», головне їхнє завдання змусити щуку покинути свій притулок. Такими приманками глибинні щуки не цікавляться, а ось що стосується трав’янок, то вони з величезним задоволенням атакують поверхневу приманку, особливо якщо вона в точності імітує поведінку хворої рибки. До самих уловистих варіантів поверхневих приманок відносяться: стік-бети, поппери, базз-бейти, проллери.

Спіннербейт

Варіант приманки призначений для лову хижака з використанням спінінга. Даний варіант приманок використовується вже багато років, як професіоналами, так і рибалками любителями.

Спіннербейт для рибалки на щуку
Спіннербейт для рибалки на щуку

Конструкція приманки складається з дротяного куточка, верхній кінець якого оснащений обертовою пелюсткою, нижній кінець куточка має свинцеву головку, на якій кріпиться один одинарний гачок і «спідниця» зовні нагадує щупальця восьминога. При бажанні «спідницю» можна змінити на штучного черв’яка або живця.

Головка в процесі проводки постійно дивиться вниз, а пелюстка вільно грає вгорі. Даний варіант штучної приманки під час проводки створює звукові, коливальні, колірні, світлові ефекти. Все це в поєднанні на щуку діє дратівливо, що і змушує її атакувати пропливаючу повз неї приманку.

Воблер

Цей варіант приманки виготовляється з пластмаси і дерева. Воблер може використовуватися для лову щуки з використанням доріжки або троллінгу. Під час проводки приманка в точності імітує поведінку хворої або пораненої рибки, що і привертає щуку.

Всі існуючі воблери поділяються на наступні групи:

  • плаваючі;
  • суспендери;
  • слабо-плаваючі;
  • швидко-тонучі;
  • повільно-тонучі.

Принади даного типу можуть мати найрізноманітніше забарвлення, але результативніше всього демонструють себе воблери які мають природне забарвлення тіла. Головна відмінність всіх воблерів полягає в лопаті, саме ця частина приманки відповідає за спливання і швидкість занурення. Для виготовлення лопаті використовується той же матеріал, що і для виготовлення самої приманки.

Воблери для ловлі щуки
Воблери для ловлі щуки

Бактейли

Ця приманка використовується тільки для лову щуки і ніякого іншого хижака. Серед рибалок приманки має іншу назву, а саме «бутерброд». Приманка характеризується універсальністю та ефективністю, завдяки чому і користується довірою серед рибалок. Головна перевага приманки в тому, що її дуже легко закидати.

Бактейл відноситься до «пошукових» приманок. Розрахована приманка на використання в водоймах з сильно зарослим дном. Сьогодні представлений величезний їх асортимент, відмінності яких полягають в конструкції, розмірах пелюстки і корпусу, варіанті оперення і самій формі. Існують навіть моделі, обробка яких виконана із застосуванням світловідбивних матеріалів.

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017