Рибалка на щуку літом. Особливості ловлі

Особливості літньої рибалки на щуку

Стаття розповідає про складнощі в літньому лові щуки. Щоб зловити в літню пору зубасту хижачку, рибалці потрібно проявити максимум терпіння, наполегливості і кмітливості. Тільки тоді можна сподіватися на хороший улов.

Ловля щуки є цікавим і захоплюючим заняттям. Клювання і виведення великої риби залишається надовго в пам’яті рибалки. Ловити зубасту хижачку влітку досить складно, але не варто впадати у відчай. При знанні особливостей літньої рибалки можна повернутися додому з хорошим уловом.

Способи ловлі щуки влітку

У літню пору ловити щуку можна на спінінг або на живця. У спекотну погоду на стоячих водоймах спостерігається розшарування води або термоклин. Цю особливість важливо враховувати, підбираючи приманку і проводку її у відповідному шарі води.

При ловлі на штучні приманки необхідно спінінгістові запастися терпінням, монотонно обробляючи перспективні точки лову. Іноді доводиться терпляче закидати різні приманки з одного місця, поки щука накинеться на блешню з засідки. Використання човна дасть рибалці ряд переваг. Легше знайти уловисте місце, простіше виконати точний закид приманки. Кращими літніми принадами будуть поверхневі воблери, блешні, силіконові приманки з легкою головкою.

Ловля щуки на живця
Ловля щуки на живця

Що стосується ловлі на живця, то можна використовувати поплавкову вудку, оснащену металевим повідцем, одинарним або подвійним гачком і грузилом масою 6-10 гр. Поплавок підбирається таким чином, щоб він не тонув під впливом живця. Ловити можна як з берега, так і з човна, закидаючи наживку в ті місця, де щука ганяє малька.

Обловити велику акваторію можна за допомогою кружків. Але такий спосіб ловлі вимагає наявності плавзасобу. Досить успішно можна ловити щуку на жерлиці, які прив’язуються до гілок кущів і дерев, до пучків очерету.

При живцевій ловлі поспішати з підсічкою не потрібно. Хижак повинен повністю заковтнути здобич. Найкраще використовувати живця з тої водойми, де ловиться щука.

Ловля щуки на живця
Ловля щуки на живця

Місця літньої ловлі щуки

Влітку щуку слід шукати в прохолодній воді, багатій киснем. Це ділянки впадання струмків і річок, підводні ключі, тінисті прибережні укриття. Уважно і наполегливо потрібно досліджувати глибокі ями, руслові бровки, тихі вири і прилеглі до них акваторії. Добрими укриттями для щуки будуть кам’яні гряди, палі мостів, опори, острови з вирами.

Перспективно закинути живця в вікна водної рослинності або в чисті галявини закоряженних місць. Спіймати зубасту хижачку не завжди тут вдасться, але кількість клювань буде значним.

Літня щука вибаглива і непередбачувана. Рибалка повинен гарненько попрацювати, щоб домогтися клювання зубастої. Але, потрапивши на хороший кльов, про всі складнощі і поневіряння можна забути. У пам’яті залишаться тільки миті боротьби з непоступливим супротивником.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017