Як шукати місце де стоїть щука

Пошук місця для рибалки на щуку

У статті розказано, як правильно визначити місце для рибалки на щуку і підібрати штучну приманку. Як підбирається штучна приманка виходячи з умов водойми.

Якщо ви опинилися на невідомій водоймі, слід звернути увагу на наступні ознаки, які допоможуть визначити, є тут риба чи ні.

Високий відсоток того, що ви опинитеся з уловом – це місце біля моста, якщо такий існує на даній водоймі. Справа в тому, що трохи нижче моста, річка тече по руслу – основним потоком, по краях якого утворюється зворотна течія. Саме в таких місцях мешкає активна щука.

Важливо правильно підібрати приманку і потрапити на її вихід. Проводку необхідно робити в 3-х напрямках – проти течії, поперек течії і за течією. При цьому краще використовувати твічінг з елементами знесення. Якщо на одному березі ви не отримуєте бажаного результату, переходите на інший берег, до речі кажучи, зміна берега часто позначається добре на кінцевому результаті.

Іноді ви можете спостерігати, що основний потік річки йде уздовж якогось одного берега, вимиваючи в ньому поглиблення, в якому любить стояти активна щука. При перевірці цього місця, краще пересуватися уздовж підмитого берега, закидаючи приманку вперед себе. Починати ловлю краще з воблера-мінноу, з максимальним зануренням для цього місця. Якщо ж довжина підмитого берега не велика, то краще спробувати, в першу чергу, легкий джиг або потопаючий воблер-мінноу, проводка якого виконується джиг-твічінгом.

Ідеальним ознакою наявності риби, є дерево на березі. Ще краще, якщо воно одне і росте на повороті річки – течією підмиває берег в результаті чого оголюються корені дерева, щука стоїть там як в норі. Для цього місця чудово підійде будь-який воблер. Будьте уважні і обережні – щоб не зачепило приманку за дерево.

Так само щука може бути в місці різкого повороту річки, там течією вимиває нішу і наносить всіляке сміття. В цьому випадку, для першого закиду, добре підійдуть активні воблери, що реагують на найменші по силі ривки. Тут необхідна точність закидання. Найменше ворушіння приманки після падіння, провокують щуку на атаку.

Щука на воблер
Щука на воблер

Хорошим орієнтиром для знаходження рибного місця, є всілякий непотріб на дні водойми – якісь корчі, колоди, крона дерева, що впало. Розміри цього сміття не важливі, зате по ним можна припустити розмір хижака який ховається за ним. Головне ж у тому, що ці укриття повинні бути відокремлені. У цій ситуації добре підійде будь-який варіант плаваючого воблера, який можна трохи затримати в районі закидання. Потім ведемо його не поспішаючи, робимо паузу і граємо приманкою.

Зарості трави, пара-трійка кущиків – ідеальне місце, в якому щука любить влаштовувати засідки. Не слід пропускати ділянки з трав’яною грядою, що завершуєу перекат. В такому місці воблер закидається під протилежний берег за течією. Після закидання, важливо зробити паузу, так як тут стоїть сама агресивна і активна щука і клювання бувають дуже потужні.

Що ж робити, якщо на водоймі де ви опинилися, немає вищеописаних ознак проживання щуки? І в цьому випадку не варто йти з цього місця. Слід поставити саму перевірену приманку або таку, яку вже атакувала сьогодні щука, і зробити по одному закиду на максимальну відстань вниз за течією, а якщо річка не широка, постаратися провести посередині.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017