Ловля судака на джиг

Ловля судака на джигові приманки

З того розмаїття приманок, які нам пропонують різні виробники, слід зазначити, а більшість рибалок впевнено виведуть її на перше місце, джиг приманку.

Розглянемо найпростішу з доступних приманок для джигової ловлі – поролонову рибку. В принципі ви можете і самі виготовити поролонову рибку.

Якщо ви збираєтеся на ловлю судака, то довжина поролонової рибки, має бути від 5 до 10 сантиметрів. Забарвлення приманки ви можете вибрати абсолютно будь-яке, все залежить від вашої творчої думки, тільки не забудьте про погодні умови при риболовлі! Тому раджу вам зробити кілька приманок, як світлих, так і темних. Гачок можна взяти і одинарний і подвійний і потрійний.

Поролонові приманки на судака
Поролонові приманки на судака

Кріпити приманку можна шарнірним способом. Для грузила більш краще застосовувати «чебурашку», таке грузило при падінні на дно буде змушувати поролонову рибку ворушитися.

Також досить популярними джиговими принадами серед рибалок, є – силіконові приманки. Такі приманки гарні в тому, що вони дозволяють швидко і оптимально підібрати колір приманки безпосередньо в момент рибної ловлі, а також дозволяють вам використовувати різні варіанти гри. Активного судака найкраще ловити на віброхвости і твістери. Що стосується кольору силіконової приманки, то тут краще використовувати перламутрово-білий, лимонно-жовтий або зелений з блискітками. Якщо ви вирішили половити судака вночі, то скористайтеся силіконовими приманками які світяться.

Силіконова приманка на судака
Силіконова приманка на судака

При літньому лові судака, хороші результати показують – спіннербейти. Бажано використовувати спіннербейти з маленькою пелюсткою, максимум першого номера. Ви можете насадити на його гачок поролонку або віброхвіст. Приманка з таким тандемом змусить почати атакувати навіть саму пасивну рибу.

Судака можна зловити і на маленькі джигові вертушки. Для того щоб ваша принада не чіплялася за перешкоди, встановіть замість трійника, офсетний гачок разом з поролоновою рибкою.

Спіннербейт для ловлі судака
Спіннербейт для ловлі судака

При лові судака пізньої осені, прекрасно підійдуть рибки виготовлені з пінополіуретану. При ловлі на таку приманку, хижак не атакує її під час проводки, а хватає її з дна. Це тому, що рибки з пінополіуретану розташовуються на дні вертикально, і погойдуються на течії.

Судак хватає таку приманку за хвостову частину, тому гачок на приманці повинен розташовуватися в задній частині. Проводку необхідно зробити укороченою, пауза при такій проводці повинна тривати від 2 до 4 секунд.

Судак буде встигати атакувати приманку. А якщо ви боїтеся пропустити клювання під час паузи, то вам обов’язково треба встановити на спінінг джиговий кивок.

Також як і пінополіуретанова рибка поводиться і вабик виготовлений з вовни тварин. Наприклад, козяча шерсть чудово утримує в собі бульбашки повітря під водою. Саме тому вабик також займає вертикальне положення на дні. Великим плюсом вабика, є дальність закидання. Вабики чемпіони серед усіх джигових приманок по дальності закидання.

Судака можна зловити на будь-яку з джигових приманок, якщо ви використовуєте ступінчасту проводку. Тут головним чинником служить час сходинки, вона повинна бути укороченою, тобто час падіння приманки не перевищувало 2 – 4 секунд. Судак не зможе встояти перед вашою приманкою і ви обов’язково його знайдете.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017