Рибалка на судака

Поради щодо рибалки на судака із спінгом

Зазвичай судака ловлять різними способами і снастями – кружками, донками, поплавковою вудкою, спінінгом.

Безсумнівно, найбільше задоволення від ловлі зубастого, отримують саме спінінгісти, які в пошуках риби долають кілька десятків кілометрів.

Для цього необхідно двох або трьох колінне вудилище. Якщо використовувати коротке, то не вийде зробити далекого закидання. Волосінь найкраще використовувати – 0,3 мм, бажано без металевих повідків, або інших пристосувань, які можуть ускладнити снасть.

Вибір котушки – це перш за все справа смаку, на відміну від вибору блешні … Витрачено багато зусиль, щоб знайти кращу. Начебто на вигляд всім хороша: легкі сріблясті переливання, розмір невеликий, вузенька, при проводці навіть злегка перевалюється, а судак все одно брати не хоче. Та й не любить судак залізяку хватати. Мертва рибка ж на оснащенні – зовсім інша справа.

Самі конструкції oснасток бувають різними, рибалкам фантазії не позичати. Найголовніше, щоб її вага, разом з міцно тримаючоюся рибкою, була 25-30 гр.

Силіконові приманки - краща приманка на судака
Силіконові приманки – краща приманка на судака

Трійники потрібно ставити невеликі, найкраще підходять №8, при цьому вони повинні бути добре відточені. Важливо знати, що у судака щелепа костиста, тому підсікання насамперед потрібне сильне.

Зазвичай на оснащення встановлюють вузеньких рибок довжиною близько 6-7 см. Коли живця знайти важко, найчастіше пізньої осені, досвідчені рибалки здогадалися насаджувати на гачок мойву.

Найголовніше ловлячи судака на спінінг – знайти прекрасне місце, де стоїть хижак. Одними з кращих можна вважати скати, затоплені річкові русла і кам’янисті гряди. Їх можна виявити за допомогою глибиноміра і відзначають їх буйками.

Так і пливе рибка по хвилястій кривій – то спливає, то занурюється. Найголовніше – не поспішати, так як судак не клюне на різкі рухи.

Судак любить триматися на звалах, перекатах та камянистому дні
Судак любить триматися на звалах, перекатах та камянистому дні

Якщо клювання буде поганим, рекомендовано оснастку поміняти на живу рибу. Для цих цілей до одного з кінців волосіні прикріплюють повідець, довжиною близько півметра, що складається з волосіні середнього діаметра 0,3 мм. А на кінець повідця прив’язують заводне колечко, на якому висять одинарні гачки, найчастіше №10, а так само невеликий карабін – застібка, після цього снасть повністю готова до використання.

Проводка в цілому не сильно відрізняється від стандартної, тільки здійснюється в більш повільному темпі, з невеликими зупинками. Після кожної проводки необхідно перевіряти малька і бажано частіше міняти його на нового.

Якщо після декількох десятків закидів, в сторону буйків, покльовок так і не послідувало, то є сенс залишити це місце і пошукати нове.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017