Ловля язя. Поплавок, спінінг, нахлист

Рибалка на язя. Поплавок, спінінг, нахлист

Язь, за своєю природою, чудова риба. Всеїдність язя дозволяє кожному рибалці відчути силу цієї риби, будь то спінінгіст, доночник, або шанувальник болонської снасті.

Справа в тому, що язь тільки частково хижак, він може харчуватися різними комахами, хробаками та іншими живими організмами, а може поласувати і іншою рибкою. Виходячи з цього, варто розібратися в усіх способах упіймання цієї прекрасної риби.

Ловля язя поплавковою вудкою

Такий спосіб лову є найбільш цікавим і самим уловистим. Гранично великого улову можна досягти навесні, коли язь піднімається за течією, щоб почати нерест.

При ловлі використовується велике вудилище до 7 метрів. Що стосується наживки, то не варто морочити собі голову над цим, тому що він буде їсти все, починаючи від мотиля і закінчуючи кукурудзою.

Язь зазвичай зупиняється на невеликих ділянках, де глибини до 3 метрів, які покриті різними рослинами.

Ловля язя спінінгом

Так як згадувалося вище, язь їсть все, а тому ловити його можуть і завзяті спінінгісти.

Серед принад варто придивитися до маленьких коливних і обертовим блешень, ну і не варто забувати про воблери, які вважаються «головневими».

Спінінгове вудилище має бути ідеальним, легким, здатним надати приманкам максимально природного вигляду, щоб язь нічого не запідозрив.

Щоб зловити язя, потрібно знайти межу річкових струменів або вир, де вони часто осідають. Також підійдуть після перекітні ями. Що стосується проводки, то для різних приманок вона буде різною, тобто для блешень краще вибрати повільну проводку, без різких рухів, а для воблерів все навпаки, ефективним буде твічінг – різка ривковая проводка з великими перервами.

Ловля язя нахлистом

Нахлистовик також може спробувати щастя при лові язя. Нахлистовики починають рибалити на початку весни і в якості приманки використовують німфи, а також мушки. З появою комах раціон язя розширюється, а рибалка посилюється безліччю нових мушок.

При лові в осінню пору року рибалки починають використовувати різні стримери, які дуже схожі на маленьку рибку. Варто відзначити і той факт, що нахлистова снасть вважається універсальною, так як нею можна ловити язя в будь-який час періоду відкритої води.

Проаналізувавши все вище сказане можна зробити висновок, що рибалка на язя досить видовищне і цікаве дійство, яке буде подобатися всім ще довгий час.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017