Як ловити форель на спінінг

Поради щодо рибалки на форель із спінінгом

У статті розповідається про оснащення спінінга для ловлі річкової форелі. Яким вудилищем краще ловити рибу, яку приманку використовувати? На ці та інші питання можна знайти відповіді в даній статті.

Ловля спінінгом форелі на річці вимагає особливого підходу. Рибалка повинен відповідально підійти до оснащення спінінга.

Для ловлі форелі на річці потрібно легкий спінінг, розрахований на використання приманок вагою від 3 до 12 грам. Довжина спінінга підбирається виходячи з умов лову, і може бути від 1,8 до 3 метрів.

Коротким вудилищем зручно робити закидання приманки, а довгий спінінг дозволяє виконувати проводку і виведення риби в берегових заростях трави. У деяких випадках відмінно підходить склопластиковий телескоп, який можна швидко скласти і легко подолати густий чагарник або зарості високої рослинності.

Безінерційна котушка вибирається з передавальним числом 5:1 або 6:1. Така «м’ясорубка» швидко змотує волосінь, що особливо зручно при проводці приманки за течією річки. А в іншому котушка повинна просто якісно працювати.

При спінінговій рибалці на форель може використовуватися як монофільная волосінь, так і плетінка. Бажано, щоб в комплекті до однієї котушки була одна шпуля з волосінню, а інша – з плетінкою. Найкраще застосовувати флуоресцентні види лісок. Тоді у напрямку волосіні у воді можна припускати місцезнаходження приманки і запобігти зачепам. Але, щоб стежити за приманкою, спінінгістові знадобляться поляризаційні окуляри. Вони дають можливість рибалці не тільки бачити підводні перешкоди, але і спостерігати за покльовкою риби.

В якості приманки для річкового лову форелі підходять вертушки, колевалки і воблери. Вертушки застосовуються розміром від №00 до №4. Найбільш популярними є вертушки №1 і №2. Головна вимога до них – хороша робота на швидкій течії.

Форель впіймана на воблер
Форель впіймана на воблер

Серед воблерів затребувані моделі, що імітують маленьку форель. Їх велика риба, ймовірно, намагається проганяти зі своєї території, тому що за час однієї проводки трапляється кілька ударів форелі. У літню спеку прекрасно ловлять форель різні мікровоблери довжиною 2-3 см.

Блешні, що коливаються не настільки популярні при лові форелі, але їх уловистість не поступається вертушкам і воблерам. Вибирати потрібно найменші кастмастери або колевалки довжиною близько 3 см.

Всі принади для лову форелі монтуються за допомогою маленької застібки. З її допомогою швидко і легко поміняти приманку. Застосовувати вертлюжки небажано, тому що вони часто ламаються або гнуться, погіршуючи гру приманки.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017