Як ловити краснопірку на поплавкову снасть

Ловля краснопірки на поплавкову вудочку

Безумовно, риболовля є одним з найбільш захоплюючих видів активного відпочинку. Саме відпочинку, незважаючи на те, що після виїзду на озеро або річку, нерідко відпочиваючий потім відчуває важку втому у всьому тілі. Але, хіба, може щось зрівнятися з ранковим сходом сонця, на березі тихої річечки. Де прозорий туман, немов м’яка перина, стелиться по поверхні озера, досягаючи кінчиків очерету який шелестить.

І ось в такому навколишньому оточенні, здатному принести максимальне відчуття свободи, рибалка виходить на своє рибальське полювання. І добре, якщо він йде за такими трофеями, як короп або лящ. Але нерідко і невелика рибка, здатна принести не менше задоволення в лові, ніж великі екземпляри.

Так, складно говорити про те, що краснопірка трофейна риба, що досягає значних розмірів, вкрай рідко вдається спіймати екземпляри більше семи сантиметрів. Але сама боротьба з цією рибкою може бути не менш захоплюючою, ніж пошук кілограмового коропа.

І рідко вона дається тим, хто нехтує і не поважає цю рибку. Найчастіше, трапляється, що таким рибалкам вона попадається зовсім випадково, що може тільки налаштувати на те, що рибалка переключиться на ловлю, червонопірки сподіваючись на її постійні клювання, а в підсумки піде ні з чим, змучений і розчарований. А все тому, що гадана легкість, вводить в серйозну оману.

По-перше, рибалці серйозно необхідно підійти до вибору снасті, оскільки краснопірка не любить важке і грубе вудилище і товсту волосінь з гачком на коропа. Вудилище, має бути легким, п’яти, максимум шести метровим. Гачок, найменшим, волосінь 0,18. Поплавок відвантажується двома грузилами, так, що над водою стояв тільки невеликий кінчик вершинки.

Якщо відвантажити менше, то рибалка просто не буде встигати за стрімкими клювання цієї рибку. Висмикуючи з води раз по раз гачок із збитою насадкою. Довжина волосіні, при закиданні, повинна бути не більше половини довжини вудилища. Чим коротше підсікання, тим вище шанси зачепити хитру рибку.

Не менш важливо і періодично принаджують рибку до місця лову. Незважаючи на те, що вона раз у раз снує по поверхні водойми. Для цього, можна намочити шматочки хліба і акуратно розкидати їх в місці лову. Що дозволить довгий час, утримувати в заданому місці цю маленьку рибку.

Щодо насадки, є і свої особливості, так, якщо рибалка ловить на хробака, то розміри червонопірки будуть незначними, якщо використовувати замість нього перловку, тісто або хліб, то улов буде, значно крупніший. Не гребує ця рибка і тими наживками, що активно скачуть навколо водойми, нерідко віддаючи перевагу замість черв’яків і хліба, коникам.

І якщо рибалка серйозно підійшов до ловлі цієї рибки, то він напевно буде з хорошим уловом, а смак краснопірки в юшці, відрізняється особливою ніжністю і незвичайним ароматом.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017