Як знайти місця для рибалки на миня

Пошук місць для рибалки на миня

У статті розповідається про пошук місць для рибалки на миня, як це краще зробити влітку.

Правильно вибрати місце для риболовлі – це одна з умов нормальної риболовлі. У Вас можуть бути не найсучасніші снасті, можливо, Ви тільки пізнаєте ази риболовлі, а може намагаєтеся освоїти нову снасть, але якщо місце вибрано правильно, якщо воно перспективне, шанси на улов досить високі.

Можна з посмішкою дивитися на деяких рибалок, які скуповують в рибальських магазинах «тонни» снастей, залишаючи значні суми. При цьому, швидше за все, ці люди мають самі поверхові уявлення про риболовлю і сподіваються на те, що якщо їх вудка коштує 2000 гривень, значить на неї однозначно можна зловити рибу.

На жаль (а може, і на радість) – це не так. Риболовля починається з теорії, з пошуку і виходу на місця, з аналізу щодо вибору снастей. Особливо це актуально, якщо Ви плануєте половити миня.

Риболовля на миня розпочинається осіню, з настанням перших похолодань. Саме влітку, дуже зручно починати пошук місць, де восени і взимку можна половити миня. Щоосені можна спробувати хоча б кілька днів тої риболовлі, так як в цьому щось є: посиденьки вночі біля багаття, розмови. До того ж, трофейний минь дуже смачний, і витягти миня на 1-1,5 кілограма дійсно приємно.

Отже, як же знайти миня? Є статті, які описують пошук миня восени, взимку, влітку, з човна і т.д. Сьогоднішня публікація про пошук миня на малих річках, тому саме влітку і необхідно починати огляд «місцевості», щоб пізніше повернутися сюди і добре порибалити. Нижче, приведено перелік пунктів, які є визначальними для вибору місця для риболовлі на миня.

Пошук місць проживання миня

1. Якщо знайшли вир – запам’ятайте це місце на яке слід звернути свою увагу

2. Похилі берега, з опущеними в воду корінням від дерев

3. Дрібні ділянки річки (глибина від 50 см), де влітку мешкає піскар

4. Завали

5. Колоди, дерева, будови які впали в воду

6. Місця із зворотною течією

7. Місця з перепадами глибин

8. Ділянки з тихим плином

9. За купальнями

10. У місцях, де влітку спостерігається багато водної рослинності (латаття, наприклад)

11. Якщо знайшли кам’янисте дно, піщане дно – напевно там є минь

12. Місця впадання однієї річки в іншу, особливо якщо спостерігається глибина і є обмілини, куди минь часто виходь на полювання

13. Якщо Ви точно знаєте ділянки, де б’ють джерела, можна з упевненістю сказати, що минь там є

14. Влітку легко помітити місця на річці, де постійна тінь від крон дерев – і це потенційне місце

15. Поспостерігайте влітку за місцями особливої ​​концентрації малька (повороти річки, повільний плин, поруч з основною струменем). Напевно, восени тут буде стояти минь

16. Мілкий минь не любить жорсткого коряжника, крупний там буває дуже часто.

Як видно, ознак, за якими реально можна знайти місця проживання і полювання миня, не так вже й мало – головне спостерігати і запам’ятовувати. Минь – цікава риба. Якщо ж Ви на новому місці і не знаєте водойми, метод ловлі донками, в якійсь мірі допомагає «намацати» минячі стежки, так як навіть 10 донками можна обловить ділянку в 150-200 метрів, що для малої річки досить значна відстань. Всього вам доброго.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017