Способи та снасті для ловлі жереха

Ловля жереха на спінінг

Спінінг – популярна снасть для жерехової риболовлі. Всі частини спінінга, враховуючи небачену ступінь сили хижака, повинні бути міцними. Вудити жереха потрібно обережно, оскільки риба бачить людину на відстані до 30 м, з чого випливає, що у відсутності прибережних укриттів закидати бажано з такої відстані. Так що не кожному рибалці це під силу.

Ловля жереха нахлистом

Ловля нахлистом відбувається за допомогою мушок – стримерів. Наживка приймає образ малька. Так як ця риба вкрай пильна, необхідно закидати здалеку або пускати насадку за течією, тому тут потрібно майстерне володіння снастю.

Майте на увазі, що цей хижак вміє розпізнавати свою здобич плюс частенько вдаряє своїм корпусом з метою розвідки. Щоб провести жереха, ведіть насадку глибині 1 м. І тоді він не стане глушити жертву, а відразу постарається її зловити ззаду.

Вдалий улов жереха слід очікувати в різних перекатах, мілких річкових ділянках з сильною зворотною течією, в місцях поблизу з греблями, мостових палях, і крім того, там, де течія змінює силу і спрямованість. Хижак не особливо відчуває страх до рибалки, якщо він стоїть у воді. Тому ловля в заброд на практиці більш вдала, ніж з берегової території.

Доріжка

Доріжка застосовується на великих річках, в яких можна вести блешню в 30 м від човна. При низькій швидкості проводки ефективні блешні, які крутяться.

Цей прийом високоефективний також в осінній сезон, в лові на донку на значній глибині. А на високій швидкості проводки більше підійдуть дві блешні, що розділяються дистанцією 20-25 см.

Ловля жереха на поплавкову вудку

Застосовується дуже рідко. Зазвичай з нею ловлять в проводку, пускаючи за течією гачок з живцем, який зачіпають за верхню губу. У цьому випадку він схожий на маленьку рибу, яка бореться з течією в воді на поверхні водойми.

Після спуску живця до місця лову, не відчувши клювання, почніть намотувати волосінь, щоб наживка могла пересуватися проти течії швидко. На цей прийом жерех клює, оскільки боїться втратити жертву.

Метод плаву

Даний метод приносить результат в холодних погодних умовах, коли жерех скочується в глибину. В цей час снасть повільно веде живця з човна в придонному шарі.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017