Воблери для ловлі жереха весною

Рибалка на жереха. Ловимо на воблери

У статті розказано, як ловити жереха на воблери ранньою весною. Як правильно підібрати воблер для ловлі жереха. Від чого залежить вибір приманки і що важливо враховувати. У яких випадках рекомендується використовувати плаваючі воблери і як правильно вибрати техніку ловлі з використанням приманки такого типу.

Після сходу льоду, жерех практично не піднімається до поверхні і тримається коло самого дна або в товщі води, де і відбувається його полювання на малька. Це важливо враховувати, вирушаючи ловити жереха ранньою весною, оскільки від цього буде залежати вибір приманок і тактики лову.

У цей період найкращі результати демонструють воблери. Багато, особливо досвідчені рибалки ловлять жереха і з використанням силікону, вертушок і кастмастерів. Але як би там, не було найзручніше навесні ловити жереха саме на воблери, але за умови, що приманки будуть вірно, підібрані.

Як ловити жереха на воблери

На ринку сьогодні представлені воблери для ловлі жереха в широкому асортименті. Всі моделі діляться на потопаючі і плаваючі, при цьому довжина тіла їх знаходиться в межах від 6 до 10 см.

Принади, використовувані для жерехової ловлі, розрізняються і за типом гри, яка завжди буде різна, і це буде залежати тільки від способу виконання проводки.

Для ловлі жереха вибираються тільки воблери здатні ідеально протистояти силі течії. Рекомендується вибирати воблери тільки тих моделей, які мають власну гру, і здатність демонструвати її незалежно від сили потоку, в яку вони потрапляють.

Невеликі воблери, які використовуються також і для ловлі окуня не завжди здатні впоратися із завданням, але якщо правильно вибрати техніку і спосіб проводки, то результат у вигляді декількох трофеїв гарантований.

Найчастіше використовуються тонучі воблери, пов’язано це з їх вагою, що дозволяє легко закинути приманку на відстань від точки лову на 70 і більше метрів. Головна їхня перевага в швидкості заглиблення і робочій довжині, що дозволяє швидко обловлювати необхідні горизонти.

Трофейний жерех на воблер
Трофейний жерех на воблер

Популярністю користуються і плаваючі моделі воблерів, але тільки ті, які під час проводки здатні видавати трюки схожі на пораненого малька. Використовуються такі приманки на ділянках, де над водою нависає дерево. Приманка просто сплавляється за течією і тільки після того, як вона запливе під дерево, починається проводка, що дозволяє виманити хижака з засідки і змусити його атакувати приманку. Ловля таким способом вимагає обережності, так як найменший шум злякає рибу і та покине місце лову. Тому від перспективної точки необхідно відійти мінімум на 60 метрів і тільки після цього починається сплав приманки.

Існує багато варіантів ловлі жереха, але успіх буде залежати завжди тільки від правильно обраної приманки. Тому здійснюйте вибір приманки з урахуванням погодних умов, пори року і умов водойми. Пам’ятайте правильно підібраний воблер – це успіх ловлі жереха.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017