Відео про рибалку. Джиг спінінг, техніка і тактика ловлі. Випуск №3

Брати Щербакови. Джиг спінінг, техніка і тактика ловлі. Випуск №3

У даному фільмі Брати Щербакова розкажуть про Джиг-спінінг, цей фільм є продовження двох минулий серій Щербакових, це виготовлення джиг-приманок перша і друга частини.

У цій серії Ви дізнаєтеся:

– Екіпірування (початковий етап при даному виді лову);

– Вудилище (опишуть вудилища для лову з берега, а також для лову з човна, його тестовий діапазон, як визначити чутливість вудилища. Інновація у вигляді Джиг кивка);

– Котушка (Мультиплікаторні і безінерційні котушки, як правильно налаштувати фрикційне гальмо, вибір «правильного вузла», і підбір коробок для джиг-приманок);

– Техніка і тактика лову (Східчаста донна проводка, а також розповідь про розташування приманки і волосіні під час донної проводки, вплив довжини та розташування спінінга на висоту стрибків джига, як можна контролювати джигову приманку під час проводки і реєстрації проведень, боротьба з сильним вітром на відкритих ділянках)

– Проводка (ступінчаста проводка на рівному дні, Проводка з «мілини на глибину» і назад, як можна визначити рельєф дна за допомогою важкого джига).

– Епілог (Підбиття підсумку усього розказаного та узагальнення отриманих знань).

У даному фільмі стає зрозуміло досить багато питань що виникають у початківців рибалок. Також фільм добре для першовідкривачів в даному напрямку. Для рибалок зі «стажем» також можна знайти пару цікавих моментів у фільмі.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017