Відео про рибалку. Зимова рибалка. Випуск №4

Брати Щербакови. Зимова рибалка. Випуск №4

Брати Щербакови, по як одні з найдосвідченіших рибаків, розповідають про секрети зимової рибалки. Фільм «Зимова рибалка» створено спеціально для початківців, і зрозумілий більшості людей, які просто пов’язані з рибалкою, або хоча б якось мають до неї відношення.

На самій рибалці відео, звичайно, не допоможе стати професійним рибалкою, але наблизить вас до цієї позначки. Все-таки зимову риболовлю можна прирівняти до екстремальних видів спорту, а це вже багато про що говорить. Потрібні знання щоб не замерзнути на льоду, потрібні мінімальні відомості про спорядження, яке може знадобитися на льоду, потрібні конкретні снасті для тієї або іншої риби.

У фільмі детально розглянуті основні види лову риби з льоду. Ловля на балансир, наприклад. Це дуже активний варіант лову окуня з льоду, і після перегляду в теорії ви вже зможете використовувати правильну проводку. Або найпростіше – ловля на мормишку. Начебто нічого складного, але дуже часто у сусіда по лунках прямо таки безперервний потік клювань, а у вас слабке ворушіння кивка один раз на півгодини. Навіть неправильна подача прикорму (наприклад, мотиля) може зіграти з вами злий жарт. Досвідчені рибалки знають, що за допомогою годівниці мотиля потрібно висипати над дном, а не в товщі води. І навпаки, якщо ви підгодовуєте руками, то невелику жменьку, приголомшеного хлюпанням мотиля, краще висипати безпосередньо в лунку, тим самим принаджуючи різну рибу, з різних горизонтів води.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017