Відео про рибалку. Зимові блешні для ловлі з дна. Випуск №22

Брати Щербакови. Зимові блешні для ловлі з дна. Випуск №22

Це відео братів Щербакових про зимову рибалку. Тут мова піде про лов хижака, а конкретно про зимові блешні для ловлі з дна. Розповідається про особливості конструкцій блешень для лову з дна, розглянуті способи і методи лову, про можливості самостійно виготовити ці популярні приманки. Як завжди автори розкривають свої особисті секрети і діляться накопиченим рибальським досвідом.

Зимові блешні без необхідних методів блешніння – просто шматок металу. Блешня «оживає» і стає ефективною тільки лише при правильних діях рибалки. Техніка блешніння у кожного своя. Але, чим більшими методами володіє рибалка, тим краще. Зміна гри при застосуванні однієї і то їж приманки на хижака призводить до кардинальної зміни результатів риболовлі.

Особливості донної блешні полягають природно в її розташуванні в товщі води. Така блешня знаходиться безпосередньо біля дна, або злегка торкається його. Особливість техніки лову цією блешнею в тому, що б добитися результату при підйомі приманки з дна. На відео від Братів Щербакових ви дізнаєтеся про різновиди зимових донних блешень і особливості їх застосування. Наприклад, якість зимової блешні визначає те наскільки блешня зберігає траєкторію свого руху, і лягає в одне і теж місце на дні. Це і багато іншого в даному фільмі про зимову рибалку.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017