Рибалка в селі Розсоша Хмельницького району

Рибний день. Розсоша. Випуск №4

У Ружичнянських полях поблизу села Розсоша, знаходиться цікава не велика водойма. Згідно документів має назву Урочище Черешневого лісу. Народна назва Попові лози.

Ставок багатий на рибу і знаходиться поблизу обласного центру. Якщо вірити картам Гугл, від Хмельницького до Розсоші 15 кілометрів. До самого ставка і того менше.

Що клює:

Восьмий рік ставок не спускався. За цей час тут підросли гарні екземпляри. Риба у ставку різна: із хижої є – окунь, щука, судак; із білої – короп, карась, плотва, товстолобик, білий амур.

Ціна питання:

Рибалка у Попових лозах платна. Ціна демократична – 150 гривень, із собою дозволяється забрати 5 кілограм риби. Через те що ставок не великий за розмірами, ловити з човна не дозволяється.

З одного берега розміщені альтанки. На компанію з 10 чоловік коштуватиме 150 гривень. Якщо замовляєте будиночок, плата за рибалку складатиме лише 100 гривень.

Озеро село Розсоша
Озеро село Розсоша

Особливості водойми:

Плесо водойми займає до 6 гектарів. Дно чисте без ям, трави і корчів. Спінінгісти оцінять. Порадує чисте дно і прихильників білої риби. Глибина від 2-х до 3-х метрів. У воді багато щуки, тому малька немає.

Карту проїзду до місця ловлі дивіться тут.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017