Рибалка в селі Баранівка Ярмолинецького району

Рибний день. Баранівка. Випуск №2

Рибалка у селі Баранівка, що у Ярмолинецькому районі, це мальовничі місця і віддаленість від цивілізації. Хоча сама водойма оточена чотирма селами, але вони більше слугують орієнтирами: Баранівка, Лисівка, Боднарівка і Вербка. Можна під їхати з будь якого боку. Місцеві жителі завжди готові прийти на допомогу і підказати дорогу.

Від Хмельницького до Баранівки 40 кілометрів, це приблизно 50 хвилин в дорозі.

Особливості водойми: Площа плеса приблизно 6 гектарів. Водойма глибока, місцями сягає до 8 метрів. Дно чисте. Віля самої водойми знаходиться чотири будиночки – три двох місні, один шести місний.

Вартість рибалки: Відпочинок у Баранівці платний. Окремо гроші беруть за рибалку та будиночки. Будиночок на 2 чоловіка коштує 300 гривень. Рибалка на одного чоловіка 200 гривень. Доба починається з 1-ї години дня і до 12-ї наступного. У будиночках є все, що Вам знадобиться для відпочинку і приготування їжі. Якщо Ви плануєте лише рибалити знімати житло не обов’язково.

Озеро в селі Баранівка
Озеро в селі Баранівка

Що клює: Риба у водоймі різна. Господарі її розводять на окремих ставках і всі цікаві екземпляри запускають сюди. Короп, амур, товстолобик, сом, судак, стерлядь, форель, карась, краснопірка.

Особливості ловлі: Рибу у ставку не годують. Рибалити дозволяють спортивним ловом. На махові вудки і донні снасті. Дозволяється забрати з собою 5 кілограм риби. Решту можна приготувати і з’їсти на місці.

Трофеї: Ловили коропів на 12 кілограм, амур – 6 кг., сом -12 кг.

У період нересту тут ловити заборонено. Сезон починається з 1 червня і триває до пізньої осені. Дозволяють ловити і взимку, але переважно на хижу рибу.

Карту проїзду до місця ловлі дивіться тут.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017