Рибалка в Хмельницькому. Озеро Дубове-2

Рибний день. Дубове-2. Випуск №1

Дубове-2 одна з найбільш популярних водойм рибалок Хмельницького. Тут є риба і рибалити дешево, порівняно з іншими ставками.

Знаходиться Дубове-2 поблизу обласного центру. Водойма не маленька, майже 31 гектар чистого плеса. У вісімдесятих роках Дубове-2 виконувало роль водозабору для підприємств Укрелектроапарату, використовувалося як резервне водоймище для Хмельницького. У 90-х роках переходить на утримання Хмельницької обласної організації Українського товариства мисливців та рибалок (УТМР).

Що клює: короп, карась, лящ, підлящик, товстолобик, надзвичайно багато судака. Дубове-2 систематично зариблюють весною і восени.

Вартість рибалки: Вартість ловлі вважайте символічною – 100 гривень. Виручені кошти ідуть на заробітну плату двом єгерям і зариблення. Діють пільги для соціально незахищених верств населення. Встановленні правила і форми вилову: дозволяється рибалити на 5 вудилищ, на човні рибалити заборонено, сітями рибалити заборонено. Карась має мати не менше 25 см, судак – 28см. Із собою дозволяється забрати не більше 5 кілограм риби.

Водойма не маленька за площею, про те не глибока. Глибина становить до 3-х метрів, середня глибина 2,5 м. Побутує думка, що ніби то вода у Дубове-2 не чиста, через приватний сектор який зливає нечистоти. Представники водойми це спростовують. Дно водойми чисте, це робота товстолобика. Раніше коли цієї риби не було, водойма в літку була в заростях.

У період нересту тут ловити рибу заборонено, офіційно сезон відкривається в перший тиждень червня змаганнями рибалок.

Карту проїзду до місця ловлі дивіться тут.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail: 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017