Abu Garcia – виробник товарів для рибалки

Abu Garcia – виробник товарів для рибалки

Abu Garcia (Абу Гарсія) – найбільший в Швеції виробник снастей. Фірма знаменита розробкою і виробництвом різноманітних і функціональних мультиплікаторних (кастингових) котушок. Еталонна якість продукції, виконаної в кращих скандинавських традиціях, дозволило Абу Гарсія стати офіційним постачальником рибальського спорядження для Шведського Королівського Двору.
Абу Гарсія – це історія невеликого годинникового заводу, який зумів перевтілитися в гіганта риболовецької індустрії, якому 2000 року належало 58% ринку мультиплікаторних котушок.

Починаючи з 1887 року, фірма спеціалізується на випуску високоточних пристроїв, а саме кишенькових хронографів і таксографів для кінних екіпажів.

Цілком природно, що перші рибальські котушки виробництва Abu Garcia з’явилися в 1939 році, з самого початку відрізнялися точністю роботи гідною годинникового механізму.

Сьогодні, через більш ніж 70 років, бренд Абу Гарсія асоціюється в риболовецькому світі, насамперед, з легендарними мультіплікаторноими котушками серії «Амбасадор». Всі деталі котушок виготовлені з бронзи. Механізми укладені в алюмінієвий корпус, забезпечені потужною передачею Duragear, і забезпечують плавний хід, а так само підвищену надійність, при гарантовано довгому терміні служби. Мультиплікатори оснащені відцентровими або магнітними гальмами, з оригінальною системою змащення всіх елементів. А наявність у механізмі великої кількості захищених підшипників, позитивно впливає на плавність закидів й виведення протягом усього терміну служби котушки.

Для того щоб купити продукцію ТМ Abu Garcia (Абу Гарсія) по хорошим цінам в Інтернет магазині Давай на Рибалку, просто натисніть на логотип компанії.

Логотип - Abu Garcia

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017