Acme (Акме) – виробник товарів для рибалки

Acme (Акме) – виробник якісних і уловистих блешень

Acme (Акме) – американська компанія, що спеціалізується на випуску блешень, з видатними показниками дизайну, матеріалів, покриття та уловистості.

Історія:

“Ми ловимо рибу, а не риболова!” – Під таким девізом, починаючи з 1950 року, компанія Acme займається випуском металевих блешень.

Фірма була організована колишнім моряком-підводником Артом Леваллі, пристрасно закоханим у риболовлю. Саме він відкрив, удосконалив і вивів на ринок знамениту блешню Kastmaster.

“Kastmaster” – безперечно, найвідоміша блешня з усього модельного ряду Acme. Прекрасно зарекомендував себе на річках і водоймах нашої країни, вона досить швидко стала неймовірно популярною серед любителів колебалок.

Протягом усієї своєї історії ACME, випускає всього шістнадцять моделей металевих блешень, і вражаючі знання в технічній та хімічноій сферах виробництва, (а ACME – це один з найбільших хіміко-технологічних концернів США), в підсумку призводять до випуску продукції з гарантовано високою якістю.

Сьогодні, компанія продовжує виробляти, збирати, і упаковувати всі її принади, на власному заводі в м. Провіденс, штат Род-Айленд, під керуванням і наглядом семи синів і дочок Арта Леваллі.

 Секрет популярності:

Хороша блешня повинна не тільки привернути увагу риби, спровокувавши її на атаку, але і зобов’язана підсікти і утримати здобич. Тому блешні Acme оснащені заводними кільцями з міцної сталі і надійними гачками. Для виготовлення використовується тільки якісна латунь, гальванічні покриття стійкі до пошкоджень і корозії, що дозволяє довго й успішно використовувати вироби, як у морській, так і прісноводної рибалках.

Такі шановні рибалками видання, як Field і Stream, називають блешню ACME – кращими приманками всіх часів і народів.

Для того щоб купити продукцію ТМ Acme (Акме) по хорошим цінам в Інтернет магазині Давай на Рибалку, просто натисніть на логотип компанії.Логотип - Acme

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017