Brain (Брейн) – виробник товарів для рибалки

Brain – молодий український рибальський бренд

Brain – молодий український бренд, який спеціалізується на виробництві підгодовувань, бойлів, ароматичних добавок, вудилищ і різних аксесуарів для лову мирної риби.

За ім’ям Брейн стоїть команда молодих захоплених рибалок – спортсменів, які не з чуток знають, як повинні виглядати підгодовувальні суміші і якими характеристиками повинні володіти вудилища для лову риби в наших умовах.

Бойли і підгодовування Brain

Прикормка Brain – це бісквітні суміші, створені із застосуванням найсучасніших технологій шляхом екстраполяції світового досвіду на місцеві українські умови. Спеціально випечений бісквіт строго певної рецептури, імпортні ароматизатори і окремі інгредієнти, дворазове забарвлення – ставлять ці прикормки на один рівень з продукцією самих іменитих виробників.

Бойл Brain – це високопоживні приманки, розроблені з використанням найсучасніших даних про харчування коропа. Амінокислоти і молочні протеїни, зернові суміші типу Birdfood і високоякісне рибне борошно – тільки найкращі інгредієнти, змішані найбільш досвідченими карпятниками, що працюють в команді з професійними хіміками.

Всі інгредієнти і навіть ароматизатори розробляються спеціально для Brain – це унікальний продукт, який не має аналогів. Розчинні, варені і плаваючі, різного розміру і смаків – ці приманки обов’язково допоможуть вам у вилові трофея всього життя.

Вудилища Brain (Брейн) – товари для риболовлі

Махові і болонські вудилища Brain – це сучасні поплавочні вудилища підвищеної потужності. Товсті стінки бланків, через застосування високомодульного карбону не збільшують вагу вудилищ, а спіральне намотування вуглеволокна збільшує жорсткість, і істотно знижує час загасання паразитних коливань.

Таке поплавкове вудилище як не можна до речі, підійде для лову великих і сильних риб, таких як короп, лин, язь, головень, лящ. А завдяки чудовому балансу, вудками Brain можна ловити цілий день не відчуваючи втоми!

Фідерні вудилища Brain – оптимальний вибір, як для початківців рибалок, так і досвідчених професіоналів, які цінують високу якість за адекватні гроші. Чудовий карбоновий бланк фідера забезпечує відмінні кидкові характеристики, високу чутливість, і гарантує незрівнянну роботу на виведенні – з цим вудилищем комфортно ловити навіть велику рибу використовуючи найтонші повідці. Всі фідери Brain володіють середньо-швидким ладом, що дозволяє з комфортом використовувати їх як в річковий, так і озерно-ставковій ловлі.

Всі аксесуари Brain – поплавки, годівниці, коропові грузила і т.д. – так само як і вся продукція компанії, максимально пристосовані під наші умови лову і будуть найкращим вибором по співвідношенню ціна-якість.

Для того щоб купити продукцію ТМ Brain по хорошим цінам в Інтернет магазині Давай на Рибалку, просто натисніть на логотип компанії.Логотип - Brain

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017