Crazy Fish (Крейзі Фіш) – виробник товарів для рибалки

Crazy Fish (Крейзі Фіш) – Український виробник товарів для рибалки

Компанія Crazy Fish (Крейзі Фіш), яка виробляє рибальські снасті, порівняно молода, але, тим не менш, вже досить популярна завдяки своїй оригінальній програмі силіконових приманок. Ця програма розроблялася вітчизняними фахівцями як альтернатива подібної продукції, що випускається відомими зарубіжними компаніями.

Асортимент японських і американських виробників величезний і різноманітний, але він призначений, насамперед, для своїх ринків, де споживачі в більшості своїй – мисливці за фореллю, бассом, мебару та іншою невідомою нашим рибалкам рибою.

І природно, що ці виробники приділяють недостатньо уваги інтересам рибалок європейської середньої смуги, де основні рибальські трофеї – окунь, судак, щука, відрізняються специфікою лову.

Так, чимало приманок відомих світових виробників непогано з цим справляються. Але приманки, створені вітчизняними фахівцями на основі досвіду і знань свого середовища, специфіки наших водойм, знання характеру і повадки наших хижаків, викликають більше довіри у українських рибалок.

Всі моделі приманок Crazy Fish розробляються за безпосередньої участі спінінгістів України, їх багаторазово тестують провідні вітчизняні рибалки-спортсмени. Лише після численних доробок, оптимізації всіх важливих параметрів – форми, кольору, смаку і запаху, модель запускається в серійне виробництво.

Продукція Crazy Fish за якістю і своїм робочим характеристиками нічим не поступається своїм зарубіжним аналогам. Однак демократична цінова політика Crazy Fish стане додатковим вагомим доказом на користь продукції цього бренду.

Для виготовлення їстівних приманок, використовується високоякісний силікон, в який додаються спеціальні смакові речовини, солі, атрактанти та ароматизатори. Ці ароматичні добавки, активно залучають рибу, мають великий радіус дії. Різноманітні за формою і кольором приманки, нагадують мешканців водойми, якими годуються хижаки і рибі нелегко відрізнити їх від оригіналів. А смакові властивості силікону змушують хижака довше утримувати приманку, що значно підвищує ймовірність улову.

Як не можна краще свою продукцію характеризує девіз компанії Crazy Fish: «Покльовка з першого закидання».

Для того щоб купити продукцію ТМ Crazy Fish (Крейзі Фіш) по хорошим цінам в Інтернет магазині Давай на Рибалку, просто натисніть на логотип компанії.Логотип - Crazy Fish

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017