Daiwa (Дайва) – виробник товарів для рибалки

Daiwa (Дайва) – виробник товарів для рибалки

Daiwa Seiko Inc – японська компанія, основним видом діяльності якої є розробка, виробництво, продаж та ремонт рибальських снастей, приманок, спорядження і аксесуарів. Котушки і вудилища найвищого класу з гарантією еталонної якості і високими показниками надійності – кращий зразок оригінальної риболовної продукції Daiwa (Дайва).

Daiwa – стародавня назва Японії. Seiko – Надзвичайна точність.

Починаючи з моменту заснування 26 грудня 1945 і протягом всієї своєї історії Daiwa Seiko виробляє снасті, що дозволяють рибаку в максимальному ступені насолодиться емоціями та враженнями, які може подарувати йому велике таїнство риболовлі і спілкування з природою.

Керуючись морально-етичною парадигмою вираженої в девізах “Total Quality”, “Next Quality”, “Think Clean”, інженери компанії створюють продукт здатний догодити найвибагливішим естетичним і технічним вимогам риболовної спільноти. Глибокі традиції, наступність і скрупульозний аналіз призвели до появи революційних концепцій, що вже стали класикою риболовлі. Серед яких сплав Air-Metall, що дозволяє практично на 30% знизити вагу котушок, забезпечуючи при цьому абсолютно жорстке кріплення всіх вузлів механізму і найвищу сенсорику. А так само Hardbodyz Concept, характерний застосуванням у виробництві корпусів котушок новітніх алюмінієвих сплавів відносно за не високу вартість. В результаті вдається створити цілий спектр не дорогих котушок найвищої якості і надійності.

Мінімальна вага, приголомшлива міцність, найвища чутливість і оптимальний лад відрізняють вудилища Daiwa, виготовлені з унікальних марок графіту високої (HVF) і надвисокої (SVF) міцності.

15 заводів, що входять сьогодні в структуру Daiwa Seiko Inc, розташовані по всьому світу, а асортимент вироблених ними снастей щорічно оновлюється на 50%.

Для того щоб купити продукцію ТМ Daiwa (Дайва) по хорошим цінам в Інтернет магазині Давай на Рибалку, просто натисніть на логотип компанії.Логотип - Daiwa

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017