Fanatik (Фанатік) – український виробник товарів для рибалки

Fanatik (Фанатік) – український виробник товарів для рибалки

На сьогоднішній день рибалка є мабуть найпоширенішим захопленням. Одним з найпопулярніших видів риболовлі є лов хижої риби. Для лову хижої риби винайдено велику кількість різноманітних приманок, однією з найпопулярніших видів приманок є силіконові приманки.

Безумовно одним з лідерів по виробництву силіконових принад є представники країни висхідного сонця. Японські приманки в першу чергу створюються для лову басса, але вони прекрасно себе зарекомендували при ловлі нашої хижої риби такий як: окунь, судак, щука, сом. На превеликий жаль єдиним недоліком таких приманок є ціна, яка доступна не для кожного рибалки-любителя.

У 2015 році TM “FANATIK” почала випуск вітчизняних їстівних силіконових принад. У компанії працюють професіонали своєї справи. Одним із засновників компанії, є кращий спортсмен України з риболовного спорту, чемпіон світу і майстер спорту України – Юрій Петраш. Завдяки багаторічному досвіду участі в різних турнірах з ловлі хижої риби, у виробництві приманок були враховані всі важливі аспекти, перед якими не може встояти жодна хижа риба.

Головною особливістю їстівного силікону ТМ “FANATIK” є додавання натурального природного компонента, видобутого з наших водойм, запах і смак якого нагадує хижакові про його улюблені ласощі.

Всі моделі м’яких приманок ТМ “FANATIK” виготовляються з високоякісного м’якого матеріалу з великим додаванням солей, що так само надає приманкам властивість їстівності. Риба вловлюючи запах переслідує приманку, а при клюванні не відпускає її відразу, а намагається заковтувати.

Такі властивості дають додатковий шанс рибалці реалізувати навіть самі акуратні клювання обережного хижака. Після виходу дослідного зразка приманки вона відразу проходить “бойове хрещення” в умовах змагань і тільки потім, за доступною для будь-якого рибалки ціною, потрапляє на прилавок.

Принади ТМ “FANATIK” демонструють високу уловистість, як в руках спортсмена професіонала, так і в руках початківця рибалки любителя. Для того щоб купити продукцію ТМ Fanatik по хорошим цінам в Інтернет магазині Давай на Рибалку, просто натисніть на логотип компанії.

Логотип - Fanatik

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017