FAVORITE (Фаворіт) – виробник товарів для рибалки

FAVORITE (Фаворіт) – товари для рибалки на будь який смак

Favorite – це торгова марка, яка займається розробкою, виготовленням і тестуванням (кастингом) всілякої продукції для риболовлі. Останнім часом все більше і більше рибалок України віддають свою перевагу, при виборі снастей, саме торговій марці Фаворит. У першу чергу на це вплинуло, швидше за все, співвідношення ціни і якості, так як рибальські снасті Favorite мають досить високу якість і прийнятну ціну. Так само одним з критеріїв при виборі товарів для рибалки даної фірми можна назвати і велику лінійку товарів яку пропонують на риболовецькому ринку України, і звичайно ж те, що Фаворит це власна розробка професіоналів Київської кампанії Ібіс.

FAVORITE – продукція під цією торговою маркою – це нове слово у виробництві риболовецьких снастей. Favorite вдалося створити дійсно висококласні вудилища, що відповідають всім сучасним вимогам, при цьому доступні широкому колу рибалок. Що ж виділяє продукцію FAVORITE серед найближчих аналогів?

Концепцію кожної серії і моделі розробляють досвідчені рибалки-спортсмени, які не з чуток знають, якою має бути рибальська снасть. Тому коли ви берете в руки вудилище FAVORITE, можете бути впевнені – воно ідеально пристосоване для лову нашої риби на наших водоймах. Виходячи з потреб рибалок України, вибиралися довжини, тестовий діапазон, дизайн, спеціалізація кожної моделі.

Favorite - виробник товарів для рибалки
Favorite – виробник товарів для рибалки

Серед вудилищ FAVORITE ви зустрінете як універсальні, багатоцільові моделі, так і вузькоспеціалізовані інструменти, призначені для тих чи інших стилів лову. Вузька спеціалізація – це не просто примха, а необхідність, адже сучасний спінінг – це дуже складний і багатогранний спосіб лову, для реалізації можливостей певних приманок і способів проводки вимагає вудилищ строго певної концепції. Але й без універсальних моделей не обійтися – вони потрібні в тих випадках, коли з якихось причин риболов змушений на рибалці обмежитися однією снастю. Практично те ж саме можна сказати і про снасті інших способів лову.

Вся продукція FAVORITE виконана з певним запасом міцності. Вона призначена не для «тепличних» умов, а для реальної повсякденної риболовлі з усіма випадковостями і непередбаченими обставинами.

Позиція Favorite така: снасті для широкого кола рибалок не повинні відрізнятися убогим, застарілим дизайном і фурнітурою. Всі вудилища оснащені сучасними рукоятями і катушкотримачами, пропускними кільцями, кількість, форма і розмір яких ретельно підібрані для кожної моделі відповідно до вимог, що пред’являються до цієї снасті.

Найновіші, передові технології та конструкторські рішення у області виробництва рибальських вудилищ відразу ж знаходять втілення в продукції FAVORITE. Тому FAVORITE – це завжди якісно, ​​сучасно і при цьому доступно!

Для того щоб купити продукцію ТМ Favorite (Фаворіт), просто натисніть на логотип компанії.

Логотип Favorite

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017