FAVORITE (Фаворіт) – виробник товарів для рибалки

FAVORITE (Фаворіт) – товари для рибалки на будь який смак

Favorite – це торгова марка, яка займається розробкою, виготовленням і тестуванням (кастингом) всілякої продукції для риболовлі. Останнім часом все більше і більше рибалок України віддають свою перевагу, при виборі снастей, саме торговій марці Фаворит. У першу чергу на це вплинуло, швидше за все, співвідношення ціни і якості, так як рибальські снасті Favorite мають досить високу якість і прийнятну ціну. Так само одним з критеріїв при виборі товарів для рибалки даної фірми можна назвати і велику лінійку товарів яку пропонують на риболовецькому ринку України, і звичайно ж те, що Фаворит це власна розробка професіоналів Київської кампанії Ібіс.

FAVORITE – продукція під цією торговою маркою – це нове слово у виробництві риболовецьких снастей. Favorite вдалося створити дійсно висококласні вудилища, що відповідають всім сучасним вимогам, при цьому доступні широкому колу рибалок. Що ж виділяє продукцію FAVORITE серед найближчих аналогів?

Концепцію кожної серії і моделі розробляють досвідчені рибалки-спортсмени, які не з чуток знають, якою має бути рибальська снасть. Тому коли ви берете в руки вудилище FAVORITE, можете бути впевнені – воно ідеально пристосоване для лову нашої риби на наших водоймах. Виходячи з потреб рибалок України, вибиралися довжини, тестовий діапазон, дизайн, спеціалізація кожної моделі.

Favorite - виробник товарів для рибалки
Favorite – виробник товарів для рибалки

Серед вудилищ FAVORITE ви зустрінете як універсальні, багатоцільові моделі, так і вузькоспеціалізовані інструменти, призначені для тих чи інших стилів лову. Вузька спеціалізація – це не просто примха, а необхідність, адже сучасний спінінг – це дуже складний і багатогранний спосіб лову, для реалізації можливостей певних приманок і способів проводки вимагає вудилищ строго певної концепції. Але й без універсальних моделей не обійтися – вони потрібні в тих випадках, коли з якихось причин риболов змушений на рибалці обмежитися однією снастю. Практично те ж саме можна сказати і про снасті інших способів лову.

Вся продукція FAVORITE виконана з певним запасом міцності. Вона призначена не для «тепличних» умов, а для реальної повсякденної риболовлі з усіма випадковостями і непередбаченими обставинами.

Позиція Favorite така: снасті для широкого кола рибалок не повинні відрізнятися убогим, застарілим дизайном і фурнітурою. Всі вудилища оснащені сучасними рукоятями і катушкотримачами, пропускними кільцями, кількість, форма і розмір яких ретельно підібрані для кожної моделі відповідно до вимог, що пред’являються до цієї снасті.

Найновіші, передові технології та конструкторські рішення у області виробництва рибальських вудилищ відразу ж знаходять втілення в продукції FAVORITE. Тому FAVORITE – це завжди якісно, ​​сучасно і при цьому доступно!

Для того щоб купити продукцію ТМ Favorite (Фаворіт), просто натисніть на логотип компанії.

Логотип Favorite

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017