Fox (Фокс) – виробник товарів для рибалки

Fox (Фокс) – англійський виробник товарів для рибалки

Fox (Фокс) – один з провідних англійських виробників високоякісного рибальського спорядження, технологічних оснащень і сучасного туристичного обладнання.

Найбільший, на даний момент, приватний виробник снастей в Європі, компанія Fox International, була заснована Кліффом Фоксом в 1967 році в Ено, графство Ессекс.

Початкове розуміння істинних потреб рибалок, значення і роль хороших снастей і їх грамотного підбору, дозволили створити лінійку рибальських товарів, що користуються популярністю у всьому світі і носять риси істинно англійської снасті. І як результат – вже понад сорок років Fox постачає вудильників всім необхідним для успішної риболовлі.

Fox - виробник товарів для рибалки
Fox – виробник товарів для рибалки

В даний час снасті і спорядження Фокс продається в 30 країнах, включаючи США і Україну.

Компанія володіє мережею конструкторських центрів, розкиданих по всій Європі, що активно розробляють і сміливо впроваджують у виробництво всі технічні нововведення, що сприяють появі на світ ще більш досконалого продукту.

Fox не просто спорядження, це – спосіб життя.

Для того щоб купити продукцію ТМ Fox (Фокс) по хорошим цінам в Інтернет магазині Давай на Рибалку, просто натисніть на логотип компанії.Логотип - Fox

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017