Jackall (Джакал) – Японський виробник товарів для рибалки

Jackall (Джакал) – виробник товарів для рибалки

Jackall (Джакал) – японський гігант риболовецької індустрії. Фірма спеціалізується на випуску високотехнологічних снастей і приманок для спортивної риболовлі.

За легендою назву Jackall, Сейдзі Като придумав для своєї компанії, зачарувшись поведінкою шакалів. Ці сміливі, агресивні і згуртовані тварини, здатні напасти на здобич, що значно перевершує їх по силі і розмірами. Стратегія і тактика шакала лягли в основу парадигми снастей Jackall, в яких приманка, вудилище і гачки, «працюючи» спільно, в підсумку не залишають хижакові шансів.

Компанія була презентована світу в 1999 році і з тих пір відома рибалкам завдяки своїм чудовим воблерам. Якість виконання і висока уловистість є типовими рисами всесвітньо відомих приманок під маркою Jackall.

Крім того, виробник досяг чималих успіхів на ниві спіннігостроїння: ось вже протягом багатьох років, Jackall випускає відмінні вудилища для лову на надлегкі приманки. Вироби відрізняє відмінна японська якість збірки, естетичний дизайн і високоякісна фурнітура від Fuji.

Для того щоб купити продукцію ТМ Jackall (Джакал) по хорошим цінам в Інтернет магазині Давай на Рибалку, просто натисніть на логотип компанії.Логотип - Jackall

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017