Jaxon (Джексон) – Польський виробник товарів для рибалки

Jaxon (Джексон) –  Польський виробник товарів для рибалки

Jaxon – польський виробник рибальських снастей, найбільша рибальська оптова фірма на центрально європейському ринку з тридцятирічним стажем. Компанія заснована в 1985 році і відразу стала завойовувати популярність у рибалок своїми «безкомпромісною якістю з конкурентною ціною».

Асортимент риболовної продукції широкий, це модельні лінійки вудилищ, котушок і приманок спінінгів, різноманітні гачки, волосіні, плетінки, підсаки, одяг, і інші всілякі рибальські приналежності.

Вся продукція Jaxon, перед запуском у серійне виробництво, багаторазово тестується кращими рибальськими експертами. У ролі експертів, як правило, виступають провідні польські спортсмени риболови. Потрібно відзначити, що на польських і міжнародних змаганнях з риболовлі ці спортсмени користуються саме снастями Jaxon, а їх численні перемоги і рекорди підтверджують високу якість продукції цієї фірми. Так польські спортсмени спінінгісти, що стали чемпіонами Світу в командному заліку на чемпіонаті Світу в Італії, використовували снасті Jaxon.

Завдяки такому тісному співробітництву виробничого сектора компанії з рибальським спортом, фірма змогла так вдало витримати рівновагу між ціновою категорією і відмінними робочими характеристиками своєї продукції. Багато снастей в сьогоднішньому асортименті Jaxon настільки вдалі у своєму конструктивному і дизайнерському рішенні, що користуючись ними, мимоволі забуваєш їх бюджетний ціновий діапазон.

Приємно дивує відмінний конструктив котушок Jaxon. Плавний хід, акуратне намотування і укладання, без перекручування петель. Дуже надійний міцний металевий корпус і така ж міцна сталева ручка. Досить непогані тягові характеристики.

Шнури Jaxon порадують відмінною дальністю закидання, високою міцністю, довговічністю і гарною чутливістю. А про чудові робочі характеристики вудилищ Jaxon варто говорити окремо і дуже докладно.

Українські риболови познайомилися з брендом Jaxon ще років 15 тому. Тоді першим продуктом, який зробив у нас цю фірму відомою, був вподобаний зверхуловистий воблер Karas.

Для того щоб купити продукцію ТМ Jaxon (Джексон), просто натисніть на логотип компанії.

Логотип Jaxon

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Jaxon (Джексон) – Польський виробник товарів для рибалки: 2 комментария

  1. С трудом верится что шнур джексон сумато премиум держит указанную разрывную нагрузку это звучит не реально. Пока не увижу теста не поверю . А на форумах нигде о нем не знают!!! Буду рад если переубедите меня-всего наилучшего Вам!))

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017