Keitech (Кітеч) – виробник товарів для рибалки

Keitech (Кітеч) – виробник якісних силіконових приманок

Компанія Keitech (Кітеч) була заснована в 1996 році відомим японським рибалкою Kei Hayashi. Компанія славиться виробництвом дуже якісних оригінальних силіконових принад і оснащення.

За свій період розвитку фірма змогла зайняти міцне місце в ряду провідних виробників приманок. Розробники Keitech, створюючи моделі силіконових приманок, використовують високоякісний матеріал, пропонують велику різноманітність форм і конструктивних рішень.

Кожна модель проектується з урахуванням особливостей ловлі, і здатна імітувати натуральні їстівні об’єкти – це різні мальки, черви, комахи, рачки, креветки і каракатиці. Вони різноманітні за своїми властивостями, мають різну ступінь жорсткості, позитивну плавучість.

Для балансування тіла приманок застосовується силікон різної щільності. Продумано також різні прорізи для гачків та іншої оснастки. Як матеріал приманок використовується особливий м’який силікон, в який додається велика кількість солі і атрактантів.

Атрактанти, як правило, розчиняючись у воді, утворюють «хмару» привабливого для риби запаху. Деякі з них маючи різну ступінь плавучості, розподіляються по різним верствам води, збільшуючи площу впливу.

Найбільшою популярністю у рибалок користується серія приманок Impact. Для їх виготовлення використовується дуже м’який високотехнологічний силікон з добавками дуже сильного атрактанта з «смачним» для риби запахом восьминога. Цей запах робить активними багато видів хижої риби, а особливо окуня.

Не менш популярні приманки Swing Impact, віброхвости з невеликим ребристим тілом і ніжним тонким хвостом. Їх часто застосовують в мікро-джизі, вони грають навіть при самій повільній проводці.

Спочатку приманки Keitech спроектовані в Японії для лову басса, але в Європі і у нас на них з успіхом ловиться окунь, судак, щука, берш і навіть не хижа риба.

Keitech активно застосовуються на риболовних змаганнях, у тому числі і на вітчизняних. Вони принесли чимало перемог спортивним рибалкам.

Для того щоб купити продукцію ТМ Keitech (Кітеч) по хорошим цінам в Інтернет магазині Давай на Рибалку, просто натисніть на логотип компанії.Логотип - Keitech

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017