Kosadaka (Косадака) – виробник товарів для рибалки

Kosadaka (Косадака) – якісні рибацькі товари за помірними цінами

Компанія Kosadaka молода, але за свій короткий період вона встигла досягти лідерських висот в ряду виробників риболовних снастей. Спінінги, котушки, воблери, повідковий матеріал і інше рибальське оснащення, виробляється Kosadaka з 2005 року. Вся продукція виготовляється із застосуванням передових технологій, і відповідає найвищим світовим стандартам якості.

Виробництво ультрасучасних спінінгів Kosadaka знаходиться в Китаї і Кореї і контролюється японською фірмою Kyoto. Модельний ряд спінінгів представлений як кастинговими, так і традиційними. Багато моделей оснащені кільцями і фурнітурою Fuji. Найбільш популярні у рибалок спінінги серій Lighting і Invince. Це серії професійних спінінгів – при їх малій вазі, вони чудово збалансовані, дозволяють робити максимально далекий закид, і мають максимальну чутливість. Також в розпорядженні Kosadaka великий вибір в лінійках болонських, телескопічних, махових і фідерних вудилищ.

Що стосується приманок, то у воблерів Косадака давно заслужена репутація уловистих і ефективних, і їх популярність продовжує зростати. Воблери Kosadaka виготовлені з твердих високоякісних пластмас з таким же якісним покриттям, збалансовані і оснащені чудовими гачками і магнітною системою дальнього закидання. Асортимент воблерів Kosadaka представлений широким модельним рядом приманок для рибного лову в абсолютно будь-яких умовах і враховує «характер» і поведінку різних риб. Серед лідерів за популярністю – моделі серії Mirage, розроблені для лову щуки і окуня. Моделі серій воблерів Mascot, Ion і Mystic прекрасно справляються із завданням при лові щуки. Для лову дрібних хижих риб відмінно підходять моделі лінійок приманок Raven і Roger. А воблери серії Ion успішно застосовуються рибалками для лову на твічінг. Воблер Kosadaka Boxer XS, що має округлу форму і невеликі, але сильні трійники, обіцяє хороші результати в лові головня, язя, окуня, жереха і щуки.

Рибальські снасті бренду Kosadaka – це чудове співвідношення японських риболовецьких високих технологій і доступність цін вітчизняному рибалці.

Для того щоб купити продукцію ТМ Kosadaka (Косадака) по хорошим цінам в Інтернет магазині Давай на Рибалку, просто натисніть на логотип компанії.Логотип Kosadaka

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017