MEPPS (Мепс) – виробник товарів для рибалки

MEPPS (Мепс) – Французький виробник якісних блешень

MEPPS (Мепс) – французька компанія, світовий лідер у виробництві сучасних риболовецьких приманок. Французький інженер Адре Мьюльнар, будучи співробітником, компанії Renault, у вільний час захоплювався риболовлею і конструюванням спінінгових котушок, а так само різноманітних блешень, виключно для особистого використання. Оригінальні винаходи і гранично детальна розробка, призвели до того, що деякі зразки були запатентовані вже в 30-ті роки.

До 1938 року, попит на вироби талановитого винахідника настільки зріс, що для його задоволення, була заснована компанія “Manufacture d’Engins de Precision pour La Peche Sportive” (“Виготовлення приладдя високої точності для спортивної риболовлі”). Так народився M.E.P.P.S. У 1951 році доля звела француза з американським рибалкою Тоддом Шелдоном – власником мережі магазинів, який просунув і розвинув продаж блешень Меппс в Америці, що надалі зробило їх першими серед лідерів.

Сьогодні MEPPS є транснаціональною компанією, чия продукція користується величезною популярністю в 80 країнах світу. Меппс – унікальна компанія, що розробляє виключно блешні.

Вироби MEPPS, поєднують в собі ідеальну точність виготовлення, ідеальний підбір матеріалів та потрібну частоту вібрацій.

Для того щоб купити продукцію ТМ MEPPS (Мепс) по хорошим цінам в Інтернет магазині Давай на Рибалку, просто натисніть на логотип компанії.Логотип - Mepps

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017