Mitchell (Мітшел) – виробник товарів для рибалки

Mitchell – виробник товарів для рибалки

Історія компанії Mitchell почалася в місті Клюзе, розташованому в долині Авре у Франції. Вже в 1720 році місто славиться виробництвом годинникових механізмів – в 1848 році за королівським декретом в ньому відкривається престижна школа годинних майстрів. Луї Карпана, один з перших дипломованих фахівців, після декількох років роботи на фабриці створює свою годинну фабрику Jacottet, яка через 4 роки перейшла в його повну власність.

У 1902 році Карпана передав управління фабрикою своєму племіннику Константу. Під час Першої світової війни фабрика була переобладнана для виробництва боєприпасів, але після її закінчення знову перейшла на випуск годинників.

Після смерті Луї в 1927 році підприємством почали управляти його прямі спадкоємці і зять Чарльз Понс. Разом вони створюють промислову компанію «Карпана і Понс», яка крім годинників випускає побутові прилади, а так само вудилища, котушки і принади для рибного лову.

М. Джакквемін, Карпана і інженер Ч. Понс створюють котушку Mitchell. У процесі проектування і виробництва вони намагалися не тільки сконструювати механізм для намотування і утримання волосіні, але і створити інструмент, який дозволив би точно закидати приманку на значну відстань, при цьому без заплутування волосіні. У 1948 році після двох років наполегливої ​​роботи, народилася нова котушка Mitchell 300, яка справила маленьку революцію, так як за зовнішнім виглядом і пристроєм відрізнялася від котушок того часу. З цією котушкою до компанії прийшла міжнародна слава.

У 1965 році після смерті Понса між його приймачами почалися розбіжності та суперечки, які призвели до розділу компанії. Але майбутнє здавалося повним оптимізму, оскільки в 1970 році виробництво котушок досягло 12000 штук на місяць. На жаль, в кінці 70-х років через те що вибухнула нафтова криза і жорстка конкуренція, рівень виробництва знизився, і в 1981 році фірма Mitchell була оголошена банкрутом.

Філіп Блайм прийшов у Mitchell в 1982 році повний планів щодо пожвавлення бізнесу. Він вирішив зіграти на традиційній якості і престижі марки Mitchell. Його стратегія реструктуризації полягала в тому, щоб оновити лінію виробництва, зменшити витрати, розширити мережу продажів і вводити нововведення, поважаючи при цьому традиції марки Mitchell.

У результаті жорсткої конкуренції в 1983-1984 роках фірма Mitchell приєдналася до корпорації Pacific Rim. Незважаючи на те, що котушки проводилися вже не у Франції, за виробництво, концепцію й дизайн відповідали Французькі інженери.

2 січня 1990 Mitchell був придбаний компанією Jonson WorldWide Association. До того часу у всьому світі було продано вже 25000000 котушок Mitchell 300.

Компанія Mitchell відома не тільки як виробник товарів для рибалок, але і як активний захисник навколишнього середовища. У 1987 році компанія приймала участь у програмі «Один франк з котушки». З кожної проданої котушки один франк жертвувати на фінансування програми по збереженню річок Франції. Також компанія займалася розробкою навчальної програми з ловлі риби в річках і океані, по якій в 1990 році були навчені більше 2000 школярів.

У 2000 році компанію Mitchell купує Pure Fishing, яка з гордістю включила цю всесвітньо відому марку в сімейство провідних виробників рибальських товарів, в яке входять Berkley, Abu Garcia, Fenwick і Red Wolf.

Для того щоб купити продукцію ТМ Mitchell по хорошим цінам в Інтернет магазині Давай на Рибалку, просто натисніть на логотип компанії.Логотип - Mitchell

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017