OKUMA (Окума) – Тайванський виробник товарів для рибалки

OKUMA (Окума) –  Тайванський виробник товарів для рибалки

OKUMA (Окума) – найбільший тайванський розробник і виробник риболовецьких снастей. Мультиплікатори, безінерційні котушки і вудилища виробництва Окума, відрізняються технічною досконалістю, надійністю і якістю, підтверджені міжнародними сертифікатами ISO 9001 та ISO 9002.

Історія нинішнього успіху компанії Окума, йде корінням в 80-ті роки минулого сторіччя. Буквально закохавшись в пристрій спінінга, молодий тайванець Чжан Ля-Рен, вирішує переорієнтувати наявні невеликі виробничі потужності на виготовлення риболовної продукції.

Наступні кілька десятиліть фірма успішно виробляє рибальські котушки для відомих світових брендів.

Технічне оснащення і накопичений досвід дозволили в 2002 році перейти до розробки і виробництва власного продукту під маркою OKUMA.

Прагнення до абсолютної досконалості і наявність повної програми виготовлення інноваційних вудилищ, а так само високоякісних котушок для спінінга, нахлисту і троллінгу, швидко вивели Окума в лідери рибальської галузі.

Сьогодні Okuma Fishing Tackle впевнено входить до трійки кращих світових виробників снастей, а її надійна і якісна продукція, дарує незабутні рибальські відчуття мільйонам пристрасних рибаків по всьому світу.

Для того щоб купити продукцію ТМ OKUMA (Окума), просто натисніть на логотип компанії.

Логотип Okuma

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017