Predator-Z – виробник товарів для рибалки

Predator-Z – виробник товарів для рибалки

Торгова марка Predator-Z – широко відомий виробник високоякісних риболовних товарів та аксесуарів для спінінгової, коропової, фідерної, поплавкової і сомової рибної ловлі.

Команда справжніх професіоналів уважно стежать за тенденціями розвитку риболовного ринку, пропонуючи тільки затребувану продукцію. В асортименті продукції Predator-Z є сучасні надміцні шнури і волосіні, високоефективні пеллетси і діпи, різні силіконові приманки, спреї, карабіни, кільця, застібки, гачки і повідковий матеріал, спеціальна тара для підгодовування і транспортування малька, спеціалізована фурнітура та безліч інших незамінних риболовних аксесуарів.

Крім цього, виробник пропонує унікальну лінію високоякісних товарів для лову сома та набори сомових снастей, які завоювали світове визнання і популярність в рибальських колах. Дуже популярний пеллетс для сома – Catfish Jumbo Pellet, що складається з безлічі натуральних компонентів, склад і кількість яких підібрано відповідно до досвіду провідних європейських експертів з ловлі сома.

При розробці кожної нової моделі Predator-Z задіяні найкращі професіонали, рибалки-спортсмени і, звичайно ж, досвід світових виробників. Якісні, зручні і недорогі захвати для риби, точила для гачків, спреї для приманок, сумки та інше стануть найкращим попутником рибалки.

Для того щоб купити продукцію ТМ Predator-Z по хорошим цінам в Інтернет магазині Давай на Рибалку, просто натисніть на логотип компанії.

Логотип - Predator

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017