RYOBI (РІОБІ)– виробник товарів для рибалки

RYOBI (РІОБІ)– виробник товарів для рибалки

Фірма RYOBI (РІОБІ) заснована в Японії в 1943 році і спочатку займалася виробництвом алюмінієвих компонентів для різних виробництв і машин (блоки двигунів, редуктори та інша “важка механіка”).

У 1961 році компанія починає випуск поліграфічного обладнання, а в 1968 році електроінструменту (не так давно він з’явився в продажу і в нашій країні). З часом компанія розростається безліччю підрозділів, у тому числі в США і Великобританії.

На японському ринку риболовних котушок фірма RYOBI заявила про себе в кінці 70х років з випуском дуже вдалою котушки Dynafligt. Котушки RYOBI стали одними з перших, проникнувших за “залізну завісу” і дуже цінувалися щасливими рибалками, які змогли їх дістати.

У 1990х роках велика корпорація, перестала приділяти достатньо уваги своєму риболовного підрозділу, котушки RYOBI на деякий час зникли з поля видимості і здали позиції конкуруючим Shimano і Daiwa. Однак 30 вересня 2000 RYOBI продала своє рибальське виробництво, розробки та право використання товарного знака іншій японській компанії Johshuya Co., Ltd яка відновила випуск котушок для японського ринку. Johshuya Co., Ltd в свою чергу входить до складу “Johshuya Group” яка разом з деякими іншими фірмами утворюють концерн KEN International.

Заводи з виробництва котушок фірми RYOBI знаходяться в Південній Кореї і Тайвані, але оскільки компанія орієнтована на японський ринок, якість продукції знаходиться під дуже суворим контролем.

Для того щоб купити продукцію ТМ RYOBI (РІОБІ) по хорошим цінам в Інтернет магазині Давай на Рибалку, просто натисніть на логотип компанії.Логотип - Ryobi

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017