Select (Селект) – виробник товарів для рибалки

SELECT – рибалка, доступна кожному!

Select – це абсолютно новий рибальський бренд, який має на меті завоювати місце на ринку, запропонувавши кращу можливу якість в найнижчому ціновому сегменті. Ринок бюджетних снастей завжди був найважчим – адже пропозицій недорогих товарів вистачало, але якість обіцяло бажати кращого. З появою марки Select стало зрозуміло, що не все так погано і в цій категорії товарів, і тепер рибалка стає доступною широкому колу населення. Так, що ж пропонує «Селект» на риболовецькому ринку?

Вудилища і котушки Select (Селект)

Котушки Select в першу чергу привертають увагу своїм яскравим помітним дизайном. Полегшені ротор і шпуля, з безліччю технологічних отворів (у більш дорогих моделей) – це не просто данина моді, а також можливість зробити котушки легшою і збалансованою.

Внутрішній механізм з кулісною передачею без додаткових надмірностей, покликаний спростити схему котушки і тим самим продовжити термін її служби. Звичайно ж, не можна вимагати від котушок низької цінової категорії будь-яких видатних показників, але зі своїм основним завданням вони чудово справляються і їх по праву можна вважати справжніми «робочими конячками».

Великий асортимент вудок, спінінгів і фідерів Select з композитних матеріалів, які не вирізняються низькою вагою (в порівнянні з карбоновими), але мають високий запас міцності, дозволить підібрати снасть для будь-яких умов лову.

В першу чергу котушки і вудилища Селект можна порекомендувати початківцям рибалкам і тим, хто не звик витрачати великі гроші на дорогі снасті.

Силікон Select

Силіконові приманки Select – це не що інше, як високоякісні репліки приманок провідних світових брендів. Компанія цього і не приховує, адже основне завдання надати рибалкам якісні приманки за нижчою ціною.

Весь силікон Select виконаний з м’якого і еластичного матеріалу, що містить смакові і ароматичні добавки. Все це ставить його на один рівень з продукцією лідируючих компаній. Форми і колірна гамма приманок підібрані, виходячи з багаторічного досвіду провідних вітчизняних спінінгістів, так що в їх робочих характеристиках сумніватися не доводиться. На сьогоднішній день силіконові приманки Select є найдоступнішими за ціною на ринку України.

Шнури Select

Шнури Select також продовжують місію бренду і при своїй низькій ціні мають дуже непогані показники. Вони явно припадуть до вподоби тим рибалкам, які цінують в снасті надійність. Причому під словом надійність треба мати на увазі не тільки лінійну міцність, але і видатну зносостійкість. А в таких видах риболовлі, як фідерна, троллінгова і спінінгова в коряжнику, ці параметри дуже часто виходять на перший план і тут, як не можна до речі, підійдуть шнури Select.

Одяг: термобілизна і зимові костюми Select

Для любителів зимової риболовлі випускаються зимові костюми Select і термобілизна, для забезпечення комфорту рибалки в саму прохолодну погоду.

З огляду на той факт, що в зимовій риболовлі екіпірування становить левову частку вартості, то зимові костюми Select будуть по кишені кожному рибалці, незалежно від доходу, і зроблять зимову риболовлю доступною кожному.

Під брендом Select також випускається велика кількість різноманітних аксесуарів і витратних матеріалів, яких завжди не вистачає на рибалці і які завжди повинні бути у великій кількості – це всілякі грузила, гачки, карабіни та інша дрібниця. SELECT – рибалка, доступна кожному!

Для того щоб купити продукцію ТМ Select по хорошим цінам в Інтернет магазині Давай на Рибалку, просто натисніть на логотип компанії.Логотип - Select

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017