Shimano (Шімано) – Японський виробник товарів для рибалки

Shimano (Шімано) –  Японський виробник товарів для рибалки

Shimano – японська компанія, яка впевнено займає лідируючі позиції у виробництві висококласного риболовного обладнання. Каталоги виробника охоплюють всі жанри риболовлі. Котушки, вудлища і спінінги, одяг і екіпірування, рибальське взуття, штучні приманки, аксесуари – використання високоякісних матеріалів і застосування технологічних нововведень вигідно виділяє продукцію компанії на тлі численних конкурентів.

Рибальські котушки Shimano, по праву вважаються одними з кращих у світі, з’явилися на світ якраз завдяки багатющому досвіду компанії в проектуванні високотехнологічних механізмів для велосипедів. Розробляючи котушки і вудилища, японські фахівці роблять стратегічну ставку на високі технічні характеристики виробів з виступаючою на перший план міцністю.

Інженери-проектувальники вудилищ – це, перш за все чудові рибалки, які чітко розуміють, що на сучасному етапі розвитку любительського і спортивного лову вага вудилищ відіграє вирішальну роль для покупців. Використовуючи новітні технічні рішення і матеріали, вудлища Shimano випускаються під девізом «зниження ваги при забезпеченні міцності».

З моменту відкриття в 1970 риболовного підрозділу і донині, покупка снастей Shimano, будь то котушки, спінінги або аксесуари – гарантує Вам надійність і впевненість у ваших снастях в будь-яких ситуаціях. Завдяки настільки високим характеристикам виробів вже сама назва Shimano заслужено є синонімом риболовлі.

Для того щоб купити продукцію ТМ Shimano (Шімано), просто натисніть на логотип компанії.

Логотип Shimano

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017