Shimano (Шімано) – Японський виробник товарів для рибалки

Shimano (Шімано) –  Японський виробник товарів для рибалки

Shimano – японська компанія, яка впевнено займає лідируючі позиції у виробництві висококласного риболовного обладнання. Каталоги виробника охоплюють всі жанри риболовлі. Котушки, вудлища і спінінги, одяг і екіпірування, рибальське взуття, штучні приманки, аксесуари – використання високоякісних матеріалів і застосування технологічних нововведень вигідно виділяє продукцію компанії на тлі численних конкурентів.

Рибальські котушки Shimano, по праву вважаються одними з кращих у світі, з’явилися на світ якраз завдяки багатющому досвіду компанії в проектуванні високотехнологічних механізмів для велосипедів. Розробляючи котушки і вудилища, японські фахівці роблять стратегічну ставку на високі технічні характеристики виробів з виступаючою на перший план міцністю.

Інженери-проектувальники вудилищ – це, перш за все чудові рибалки, які чітко розуміють, що на сучасному етапі розвитку любительського і спортивного лову вага вудилищ відіграє вирішальну роль для покупців. Використовуючи новітні технічні рішення і матеріали, вудлища Shimano випускаються під девізом «зниження ваги при забезпеченні міцності».

З моменту відкриття в 1970 риболовного підрозділу і донині, покупка снастей Shimano, будь то котушки, спінінги або аксесуари – гарантує Вам надійність і впевненість у ваших снастях в будь-яких ситуаціях. Завдяки настільки високим характеристикам виробів вже сама назва Shimano заслужено є синонімом риболовлі.

Для того щоб купити продукцію ТМ Shimano (Шімано), просто натисніть на логотип компанії.

Логотип Shimano

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017