Siweida SWD (Сівейда) – виробник товарів для рибалки

Siweida SWD (Сівейда) –  виробник товарів для рибалки

Бренд Siweida SWD став синонімом високої якості, порівнянного з західними товарами, за доступною ціною. Мало хто з виробників може конкурувати з Siweida і за асортиментом: у портфелі компанії знаходяться десятки серій вудилищ, котушки, тверді і м’які приманки, гачки, волосінь, монтажні аксесуари, меблі, намети, рюкзаки і одяг для рибалки. Товари Siweida проходять подвійний контроль – в Китаї та Україні і відрізняються стабільно високою якістю.

Снасті компанії SIWEIDA SWD добре відомі Українським рибалкам і мають велике число прихильників, що віддають перевагу вудилищам, приманкам та аксесуарам саме цієї марки. Таких успіхів компанія досягла завдяки постійному вдосконаленню своєї продукції, уважному ставленню до відгуків рибалок і турботі про репутацію.

Вудилища SIWEIDA SWD випускаються з високоякісних матеріалів, що задовольняють вимоги вибагливих рибалок, а величезний вибір аксесуарів дозволяє повністю екіпіруватися для риболовлі. При цьому компанії SIWEIDA вдалося утримати ціни на вельми привабливому рівні, зберігши високу якість і надійність. Якість продукції SIWEIDA SWD забезпечується постійним внутрішнім контролем у процесі виробництва та всебічної програмою випробувань.

Для того щоб купити продукцію ТМ Siweida SWD (Сівейда), просто натисніть на логотип компанії.

Логотип SIWEIDA

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017