SPRO – виробник товарів для рибалки

SPRO – товари завжди високої якості

SPRO® (Голландія)

SPRO – це абревіатура, яка розшифровується, як «sports professionals», що на українську мову перекладається приблизно як «спортивні професійні». Компанія SPRO є членом Gamakatsu Group, яка, у свою чергу, є великим і дуже відомим виробником різного рибальського спорядження.

Компанія SPRO була заснована в 1994 році з метою більш широкого розповсюдження продукції Gamakatsu на Європейські ринки. Тобто, фактично, SPRO створювалося як дистриб’юторська компанія японської компанії Gamakatsu в Європі. Головний офіс компанії SPRO був побудований в Голландії, в дуже правильному, зі стратегічної точки зору місці – в безпосередній близькості перетину кількох головних європейських автомобільних моторвеїв, що з’єднують великі голландські міста, порти і аеропорти. Таке вдале територіальне розташування дозволяло оперативно відсилати свої товари замовникам. Спочатку Голландський офіс займався продажами безпосередньо тільки по Голландії, Бельгії та Люксембургу, але поступово, діяльність голландського офісу поширилася і на більш віддалені регіони.

У міру розвитку бізнесу, в 1997 році в штаті Джорджія (США) відкривається американський підрозділ SPRO Соrp.

У 1999 році для покриття найбільшого європейського ринку рибальських товарів – німецького, в місті Вісбаден відкривається Spro Deutschland GmbH. В даний час німецький офіс переїхав до міста Веймар. Наступним і поки останнім підрозділом, став чеський офіс SPRO, який займається продажами виключно на чеському ринку рибальських товарів.

Таким чином, компанія Gamakatsu, створивши свої дистриб’юторські підрозділи SPRO в Європі та Америці, з невеликого «магазину на розі» перетворилася у всесвітньо відому компанію.

Спочатку асортимент компанії SPRO був дещо обмежений, і складався здебільшого, лише з рибальських гачків і волосіні компанії Gamakatsu, а також з невеликої кількості моделей вудилищ і котушок, і різних аксесуарів, що випускаються безпосередньо компанією SPRO.

У теперішній же час каталог продукції компанії SPRO містить близько 15 тис. найменувань товарів, причому, асортимент в каталозі SPRO однаковий для всіх європейських країн. Хоча, додатково, компанія намагається випускати специфічні продукти, що користуються популярністю тільки на якійсь конкретній території. Американський же каталог компанії відрізняється від європейського, так як продукція адаптована під місцеві вимоги. Хоча, деякі товари з американського асортименту продаються і на території Європи. Наприклад, це такі продукти як: воблери the Aruku Shad і Little John, плаваюча приманка BBZ’s, інноваційні поверхневі приманки Dawg і the Dean Rojas BronzeEye Frogs і багато інших.

Сучасний асортимент компанії SPRO включає в себе наступні позиції: вудилища, котушки, волосіні, садки, підсаки, одяг, сумки, чохли і багато іншого. Цікавий той факт, що найбільш продаваним товаром компанії SPRO на території Європи, є безінерційні спінінгові котушки серії Red Arc, хоча ця серія була випущена на ринок ще в 2004 році.

Всі товари, що з’являються на ринку – це результат роботи, так званої SPRO Team, тобто команди консультантів і тестувальників, які тісно співпрацюють з інженерами компанії SPRO.

Крім виробництва та продажу рибальських товарів під своїм власним брендом, і продажі продукції компанії Gamakatsu, SPRO займається також дистрибуцією продукції брендів STRATEGY і STRATEGY® BAITS, які, до речі, є власністю SPRO. Продукція останніх – це різні приналежності для коропової риболовлі.

Крім того, компанія SPRO є ексклюзивним дистриб’ютором австралійської компанії Watersnake, що випускає електричні човнові мотори.

Компанія SPRO декларує дві глобальні цілі.

Головна мета – працювати і продовжувати завойовувати довіру споживачів до бренду і до самої продукції. Друга ж мета – популяризація рибної ловлі серед молоді, адже молодь – це майбутнє риболовного бізнесу.

Для того щоб купити продукцію ТМ SPRO по хорошим цінам в Інтернет магазині Давай на Рибалку, просто натисніть на логотип компанії.Логотип - SPRO

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017