ТехноКарп – Український виробник товарів для рибалки

Англійська якість. Українські ціни.

З початку 2000-х років в Україні стала з’являтися інформація про новий на той момент для її жителів вигляд ловлі коропа – «карпфішінг». У той же час з’явилися і перші сучасні українські карпятники – люди, які ловили коропа із застосуванням нових методів і снастей, і – головне – відпускали його. На карпятників в ті часи дивилися, як на марсіан. Увагу приваблювало все, від «дивного» оснащення до використовуваних насадок. А коли цей «марсіанин» відпускав рибу, то інші і зовсім «крутили пальцем біля скроні», а в гіршому випадку могли і «кулаком» намагатися навчити, що рибу відпускати не потрібно.

Це були чудові роки, коли на шлях карпфішінга вступила ціла плеяда тепер відомих і шанованих українських рибалок-карпятників.

У ті ж роки прийшов у карпфішінг засновник компанії «Технокарп» Сергій Спасьонов. Особливий інтерес з самого початку у нього викликала робота коропових оснащень і монтажів. Що відбувається, коли короп бере насадку? Як працює монтаж? Які грузила і чому краще використовувати в тій чи іншій ситуації? Завдяки цій живій «Карповій» цікавості й виникло в ті роки те, що після стало «Технокарпом».

Після уважного вивчення монтажів, оснащень, вантажив стало цікаво спробувати виготовити їх самостійно. Не останнім моментом в цьому рішенні була вартість брендових розхідників: на початку 2000-х вони були багатьом не по кишені.

Перші спроби зробити власні «англійські снасті» були безуспішні, і знадобився час, щоб удосконалити конструкції продуктів, підібрати матеріали і так далі.

Перші два види власних вантажів були зроблені для себе і друзів. Їх роздаровували знайомим. Потім хтось раптом сказав, що пора почати їх продавати. Так у 2005 році офіційно почала своє існування компанія «Технокарп».

До того часу повсюдно вже існували досить потужні рибальські магазини. Продукція нової компанії користувалася попитом і популярністю. Завдяки цьому зростало і виробництво, і асортимент. Розпочався випуск фідерних годівниць. Збільшувалося число магазинів-партнерів і роздрібних покупців продукції, оскільки Технокарп завжди прагнув виробляти якісні речі.

У «керма» «Технокарпа» завжди стояли карпятники. Вони користувалися власною продукцією на своїх рибалках і турнірах. Так що продукція завжди проходить тестування власними ж співробітниками.

Довгі роки карпятники з «Технокарпа» приділяли велике значення участі у спортивних турнірах з карпфішінгу. Команда «Texno Alliance» була організована Технокарпом і компанією Elite Alliance. Ця команда вигравала багато турнірів, в тому числі кубок України, і брала участь у чемпіонаті світу з карпфішінгу в 2011 році. «Технокарп» брав участь у 10-12 турнірах на рік, у тому числі на відомих водоймах Європи – Радута, Шумбар. Але, крім спорту, в Технокарпі приділяють велику увагу трофейній короповій риболовлі, і останнім часом саме цей вид карпфішінга захоплює «Технокарп» більше.

«Технокарпу» цікава популяризація карпфішінга. В останні роки компанія у співпраці з Олегом Мясниковим регулярно випускала відео про карпфішінг. Проводилися навчальні семінари з коропового лову на базі рибальських магазинів.

Зараз компанія «Технокарп» – досить потужний виробник коропових снастей і аксесуарів. Широкий асортимент продукції – як для коропової, так і для ловлі фідером. Технокарп – це класика: компанія виготовляє перевірені часом моделі, і домагається оптимального співвідношення ціна \ якість. Технокарп – це інновації: компанія аналізує ринок і розробляє власні продукти, домагаючись кращих показників функціональності. Технокарп – це надійність: снасті «Технокарп» не підведуть у найскладнішій риболовецької ситуації. «Технокарпу» цікаво робити карпфішінг доступним, тому тут прагнуть випускати продукцію англійської якості за українською ціною.

У компанії близько 300 постійних магазинів-партнерів, і кількість їх зростає. Продукція «Технокарп» представлена ​​в магазинах України, Росії, Польщі, Чехії, Словаччини, Угорщини та ін.

Для того щоб купити продукцію ТМ Технокарп по хорошим цінам в Інтернет магазині Давай на Рибалку, просто натисніть на логотип компанії.Логотип - Технокарп

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017